Плекаймо рідну мову
Мудрі люди кажуть, що немає народу без історії, та це ще більше стосується мови. Мова забезпечує народові неповторність, історичну спадкоємність, зберігає його культуру. Рідна мова є основою родоводу, єднає рід і сім'ю. К. Д. Ушинський відзначав: "Коли зникає мова — народу нема більше!"
Заборона української мови спричинила зникнення у небуття кількох десятків років нашої історії. У житті народу рідна мова й рідний край є нероздільними поняттями. Здавна через мову народ виявляв поняття моральності, а найважливіші з них — вірність і відданість, честь і чесноти, щирість і добро, взаємність, пошана і повага, мир і злагода, дружба і товариськість.
Для того, щоб мова могла прийти нам на до ми повинні постійно дбати про неї. Добру пораду українцям дав М. Рильський у поезії "Мова":
Відповідь:
Пояснення:
Так,важливо бути сильним. Я так вважаю,тому що завдяки силі духу,мужності, стійкості можна дістатися своїх цілей,як це зробив Павлусь. Завдяки цим усім характеристикам він зміг врятувати батька, навіть сестру коли проти нього були майже всі. Сила звісно може бути різною,але я вважаю що фізична сила не так важлива,як серця. Можна мати міцне тіло,але боятися піти вперед. Павлусь не мав фізичної сили,але завдяки вірності і відданості зміг дістатися своїх цілей.