М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спишіть речення, замінюючи виділені сполучення слів абревіатурами. 1. Національна спілка письменників України провела нау- кову конференцію. 2. Львівський автобусний завод успішно пройшов модернізацію. 3. Європейський Союз затвердив Програму економічного розвитку. 4. Завтра буде засідання наглядової ради новоствореного відкритого акціонерного то вариства. 5. Славну історію мають військово-Морські сили України

👇
Ответ:
alexasnowbell
alexasnowbell
22.07.2020

1. НСПУ провела наукову конференцію.

2. ЛАЗ успішно пройшов модернізацію.

3. ЄС затвердив Програму економічного розвитку.

4. Завтра буде засідання наглядової ради новоствореного ВАТ.

5. Славну історію мають ВМС України.

4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Brodyga007
Brodyga007
22.07.2020

Избавься от ограничений

ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ

vladik333

26.11.2011

Русский язык5 - 9 классы

ответ дан

Диалог на тему " Впечатление от экскурсии " ( любой )

1

СМОТРЕТЬ ОТВЕТ

Войди чтобы добавить комментарий

Реклама

ответ

4.5/5

17

Ida4

хорошист

25 ответов

9 тыс. пользователей, получивших

Коля и Петя.

Коля:

-Привет.

Петя:

-Привет.

-Как дела? Чем занимался на каникулах?

-Я ездил с родителями на экскурсию.

-Куда?

-В Дивногорье.

-И как тебе?

-Замечательно, мне так понравилось там. Так красиво, в монастыре были, всё так интересно. Оказывается монастырь был создан в 12 веке греками, выходцами с острова Сицилия. Дивногорье – место, изумляющее своей красотой, захватывающее неповторимым очарованием. Удивительный уголок природы, где рождаются легенды.

-Тебе так оно понравилось?

-Да, будет что друзьям рассказать.

4,7(48 оценок)
Ответ:
Альберт211
Альберт211
22.07.2020
Основу святкового календаря складав 12-місячний рік. Він був пов'язаний з трьома сонячними фазами: зимовим і літнім сонцестоянням, а також літнім рівноденням. Найхарактернішим атрибутом свят було запалення священного "живого" вогню, який добувався тертям. Християнство прийшло на Русь із Візантії, маючи свої власні традиції й ретельно розроблений культ. Насаджуючи свій літургічний календар подій "священної історії", християнська церква намагалась викорінити "богомерзькі" традиції язичницьких вірувань та обрядів. Цей процес релігійного двоборства затягнувся на довгі століття і не увінчався остаточною перемогою православ'я. І зараз у багатьох дійствах, приурочених церковним святам, можна впізнати пережитки стародавніх язицьких традицій. На Поділлі язичницька обрядовість мала глибоке і міцне коріння. В календарі подолян не було чітких розмежувань між зимовими, весняними, літніми та осінніми сезонами. Кожен з них логічно переходив в наступний, створюючи замкнений цикл вічного кругооберта природи, чергування періодів роботи і відпочинку. Найсприятливішим для селянського дозвілля був зимовий період, особливо насичений різноманітними звичаями та обрядами. Святом, коли "вводиться літо в зиму", на Поділлі вважали Введення (21 листопада за старим стилем). З ціїю датою пов'язано чимало прикмет, прогнозів і магічних звичаїв. Характерним звичаєм Введення був прихід першого відвідувача - "полазника". В основі його лежить "магія першого дня" - віра людей в щасливу або нещасливу прикмету. На Введення не заходила першою до хати жінка або дівчина - це могло принести нещасття. Проте візит чоловіка обіцяв щастя і добробут. "Магії першого дня" дотримувались і в інші свята (на Миколи (6 грудня), на Ганни (9 грудня) та на Різдво (25 грудня)).
4,7(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ