М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

4. Визначити рядок, у якому в реченні порівняльний зворот не виділяється A Десятинний храм поставав перед мандрівником як дивне видання (М. Мі- щенко). Бу Ворохті донині збереглася й охороняється законом церква як пам'ят- ник народної архітектури (М. Грепиняк). В Позолочені хрести на Десятинній церкві світились у голубизні небя як зорі (м. Міщенко).

👇
Ответ:
urokiiiii
urokiiiii
17.12.2021

Б

Объяснение:

Так як у всіх випадках це порівнянням, а в Б ні і це правильна відповідь.

4,4(27 оценок)
Ответ:
EmiliKotik123
EmiliKotik123
17.12.2021

Відповідь:

Пояснення: Б

4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
chardonayyyyyoyl8au
chardonayyyyyoyl8au
17.12.2021

Прізвище , прекрасний, приробіток, прикрашати, прибігати, стверджувати, розбудити, безколірний, вісник - нема префікса, прибиральник, превентивний, привілейований -нема, презентабельний - нема, презумпція, прем'єра - нема префікса, примітивізм, претензія - нема префікса, пріоритет - нема, розчепити, розшук, спроможність - два префікси: с і про, підказати. 

 

 Слід розрізняти префікси пре- і при-: префікс пре- вживаємо переважно в якісних прикметниках і числівниках для вираження найвищого ступеня ознаки; префікс при- вживаємо здебільшого в дієсловах, що означають наближення, приєднання, частковість дії, результат дії тощо, а також у похідних словах.  Префікс прі- вживаємо тільки в словах прізвисько, прізвище, прірва.

У префіксах без-, роз-, під-  - кінцевий дзвінкий приголосний перед глухими не змінюється.

 

 

4,4(91 оценок)
Ответ:
kri2221
kri2221
17.12.2021

Поясніть прислів'я терен груш не родить.

Діти схожі на своїх батьків. І часто схожі не лише зовнішньо, але й наслідують риси характеру та модель поведінки в тій чи іншій ситуації, повторюють долю своїх батьків. Перебуваючи у тісному контакті, обмежені спільним простором, діти можуть "приміряти на себе" негативні риси характеру, або звички батьків, такі як куріння, вживання алкоголю, надмірне споживання шкідливої для здоров'я їжі (фаст-фуд), неохайність тощо.  

Тож якщо батьки – це терен з численними колючками та дрібними терпкими плодами, що відображають їх вчинки та риси характеру, то не варто чекати соковитих плодів – дітей-грушок.

Цікава інформація. Існує багато схожих прислів'їв російською мовою: "от осинки не родятся апельсинки", "не расти яблочку на ёлке", "не растут на вербе груши", "от осины яблочку не родиться", "от рябины не родятся апельсины", "от терновника не жди винограда", "каков корень, таков и отросток". В українській мові – "осика груш не родить".

4,5(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ