М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lapshinauly
lapshinauly
05.04.2023 03:53 •  Українська мова

Поділити скісними рисками на морфеми! Відвага, тенісист, продуктовий, перерозподіл, тепліший, вихователька, мислячий, розпорошуючи, накреслив, крикнути, вистрибувати, рученька, садочок, вишняк, використовувалася, дорожчати, самотність, сильно, сильніше, задерев'янів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
настя14о
настя14о
05.04.2023

Жили собі їжак і заєць. Вони були найкращими друзями.Гуляли, веселились. Їм було тепло і затишно на сонечко. Але бачать йде вовк тай каже:

-не люблю солнце. Я очі від нього замружую. Якщо б воно зникло було б дуже гарно.

Сонце почуло що воно не подобається вовчику. Це було дуже образливо для сонечка. Воно взяло і зникло. Стало паморочно. Їжак і зайчик зрозуміли що сонечку було неприємно, що вовчик на нього так казав. Підбігли вони до вовчика та й стали просити:

-Вовчику, вовчику ! Що ти натворив? Сонечко образилося на тебе.

-Не буду я нікого пробачення просити-відповідає вовчик

-Що ж нам тепер робити ? -каже заєць!

-Я розумів що я був неправий. Але я боюся просити пробачення-сказав засмучено вовк.

-Та давай ми тобі до Давай всі разом!

І почали вони кричати:

-Сонечко пробач!

А сонечко не вміла довго ображатися. Тому воно повернулася до них . І з того часу в них було все добре .

4,5(86 оценок)
Ответ:
nastialeon
nastialeon
05.04.2023

Щастя... У кожної людини воно різне. На мою думку, найбільше щастя — відчувати, що ти потрібен людям.

Щастя — це відкривати незвідане. Першовідкривачі нових земель були, мабуть, дуже щасливими людьми. А якими ж щасливими виявилися космонавти — першовідкривачі космосу! Чехословацькі мандрівники Зігмунд і Ганзелка — щасливі наші сучасники: вони своїми очима бачили природу і людей Африки, Америки, Азії, Європи, зняли багато документальних фільмів, написали дуже цікаві книги.

Щастя — це відчувати красу рідної природи, як Т. Г. Шевченко, П. Г. Тичина, І. С. Нечуй-Левицький, В. М. Сосюра... Мабуть, велике щастя випало М. Коцюбинському, коли він, мандруючи Прикарпаттям, збирав матеріали для своєї повісті "Тіні забутих предків".

Бути щасливим — це означає бути всебічно розвиненою людиною, любити свою Вітчизну, рідну природу, мистецтво, працю, справедливість. Але бувають обставини, яких людина не може подолати, яку б силу волі вона не мала. Я часто запитую себе: чи була Леся Українка щасливою? Адже все свідоме життя її сковувала, мучила важка хвороба. Нелегко їй жилося, але скільки сонячної радості в її ліричних творах! Герої її поезій, поем, драматичних творів своїми роздумами і глибокими над природою відстоюють щастя людини.

А пейзажі у ранніх поезіях Павла Тичини і "Мисливські усмішки" О. Вишні!

Глибоко підчувати красу природи, дбати про її збереження на щастя людям — важливе завдання нашої літератури. Тому мені дуже подобаються з українських письменників М. Чабанівський, А. Малишко, Д. Панличко. Їхні герої — великі правдолюби. Але для щастя людніш цього замало. П. А. Грабовський писав, що милуватися благодатними куточками природи можуть і філістери, люди байдужі до долі "роду, до трудящих. Я вважаю, що щасливі ті люди, які палко люблять свій народ.

4,6(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ