М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Добрые люди немогу перевести текст на украинский язык ! семена овощей посеяли в хорошо подготовленный грунт.необходимо следить,чтобы посеянные семена не выгребли вороны.поэтому рядом посадили молодые кусты крыжовника.а ещё дедушка сделать ограду,чтобы по грядкам не ходили птицы.теперь часто стоят на крыльце и ,как вокруг огороженной грядки ходят гуси,хлопают крыльями,громко гогочут,но в огород попасть не могут.

👇
Ответ:
lisa1236
lisa1236
19.05.2022
Насіння овочів хлопці посіяли в добре підготовлений грунт.Необхідно стежити,щоб посіяне насіння не вигребли галки.Тому поруч посадили молоді кущі агруса.А ще дідусь допоміг зробити огорожу,щоб по грядках не ходила птиця.Тепер хлопці часто стоять на ганку гають,як навколо обгородженої грядки ходять гуси,ляскають крилами,голосно ґелґочуть,але в город потрапити не можуть.
4,4(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hope903
hope903
19.05.2022
Фразеологізм - це сталий вираз. якщо його трохи змінити, то воно буде спотворювати істинний сенс самого виразу. а вільне словосполучення - воно вільне. ну і т. п.)))
Вільне словосполучення - це результат вільного з'єднання промовистою двох знаменних слів. Кожне з слів, що утворюють вільне словосполучення, володіє повноцінним лексичним значенням, причому у вільних словосполученнях граматично головне слово є головним і за змістом, а залежне конкретизує, уточнює значення головного в тому чи іншому відношенні. Кожен з компонентів вільного словосполучення в реченні виконує самостійну синтаксичну функцію, є окремим членом пропозиції.
4,5(10 оценок)
Ответ:
Ewa11
Ewa11
19.05.2022
Слова, що пишуться разом із часткою не:
 Неволити, нездужати,непокоїтись,непритомніти, недочувати, недобачати.  
 Буква ґ пишеться в словах:  
 аґрус, аґу, варґа, ґава, ґазда, ґалаґан, ґандж, ґанок, ґатунок, ґвалт, ґеґотати, ґедзь, ґелґотати, ґелґати, ґерґелі, ґердан, ґерлиґа, ґніт, ґоґель- моґель, ґречний, ґрунт, ґудзик, дзиґа   
Апостроф НЕ ПИШЕМО: 
дзвякнути, духмяний, тьмяний, мавпячий, морквяний, святкувати, медвяний, рутвяний, різдвяний, різьбяр, тьмяний.   
Подвоєння: 
благословенний, блаженний, вогненний, священний, мерзенний, окаянний, притаманний, натхнення, смиренний, достеменний, старанний
Але: священик
Казна, хтозна, будь, не будь - дефіс ставить не забудь 
4,7(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ