68. Перепишіть, розкриваючи дужки, Живи, дух житт(..дайний), дух творчості людської (м. Б.). Нема такої сили, щоб нашу правоту перемогти, щоб наш огонь згасить мільйон(..крилий)! (М. Р.) Далек...східна) тайга прoнor ситься під літаком тисячами кучерявих сопок (О. Д.). У середній Україні простягнувся ліс(..степ). До армії я вчився и сільськ...гос- подарському) інституті (Г. Т.). Мій синочок синь..окий) в колиш усміхається мені (В. С.). Ревуть пар(..плави), гудуть парк...вози), і аер(..плани) прокреслюють слід (В. Ст.). Не знав, не знав звіздар гостр(..бородий), що в анти(світі) є анти(..зірки), що у народах є анти(..народи), що у століттях є анти(..віки) (Л. К.). Червон(..бо- ким) яблуком округлим скотивс, день, доспілий і тяжкий (М. Р.).
Відповідь:
Орфоепічні , орфографічні,лексичні , граматичні,пунктуаційні,стилістичні
Пояснення:
Орфоепічні - Вимови звуків, звукосполучень, наголошення слів ([веидец':а])
Орфографічні - Написання слів та їхніх частин (Пів'яблука)
Лексичні - Вживання слів у властивих їм значеннях, правильне подання слів (Будь-яке (любе) питання)
Граматичні - Творення слів, уживання форм слів, побудови слів і речень (згідно з наказом, відповідно до наказу (згідно до..., відповідно з)
Пунктуаційні - Вживання розділових знаків( а може, й ні.)
Стилістичні - Використання мовних засобів, властивих лише даному стилеві; поєднують у собі всі інші норми (Серед проблем, якими займається колектив, чільне місце займає посідає)