М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дуже потрібно це завдання 9.) 1. Перепишіть текст і виконайте завдання. Активісти запустили флешмоб #ековипускний із закликом до випускників шкіл від- мовитися від запуску повітряних куль. Натомість разом можна зробити щось корисне для навколишнього середовища: посадити дерева чи квіти або знайти альтернативи Повітряним кулькам. Не варто свідомо забруднювати природу та шкодити тваринам і птахам, якщо існують більш дружні до довкілля відсвяткувати важливі події (3 інтернету).
A. Підкресліть у реченнях граматичні основи.
Б. З'ясуйте види односкладних речень. В. Висловте в письмовій формі свої міркування щодо порушеної в тексті проблеми (три-п'ять речень), використовуючи односкладні речення. 7 Випишіть олноскладні речення та виконайте завдання.

👇
Ответ:
archibasovav
archibasovav
12.11.2022

Завдання А

Граматична основа в реченні - це підмет (відповідає на питання "хто? що") та присудок (відповідає на питання "що робити?")

Активісти запустили флешмоб #ековипускний із закликом до випускників шкіл відмовитися від запуску повітряних куль. (Підмет - активісти, Присудки - запустили та відмовитися). Натомість разом можна зробити щось корисне для навколишнього середовища: посадити дерева чи квіти або знайти альтернативи повітряним кулькам. (Присудки - можна зробити, посадити, знайти). Не варто свідомо забруднювати природу та шкодити тваринам і птахам, якщо існують більш дружні до довкілля відсвяткувати важливі події. (Підмет , Присудки - "не варто забруднювати і шкодити", "існують", "відсвяткувати").

Завдання Б

Односкладні речення - це ті речення, які не містять одного з двох головних членів речення (підмета чи присудка). Тут таким є таке речення:

Натомість разом можна зробити щось корисне для навколишнього середовища: посадити дерева чи квіти або знайти альтернативи повітряним кулькам.

Це є безособовим реченням, так як в ньому присудок виражений початковою формою дієслова (тою, що відповідає на запитання "що робити?") та присудковим словом "можна".

Завдання 3.

На мою думку, це є дуже актуальною проблемою в світі, де за останні десятиліття зроблено дуже багато для покращення екологічного стану на нашій планеті. Навіщо робити погане земній кулі, якщо можна зробити правильні та корисні речі?  Тим більше, що  посаджені  дерева слугуватимуть більшою пам'яттю, ніж повітряні кульки, що полетять в небо.

Дуже приємно, що в наші часи є настількі свідомі представники молоді!

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
selemenevakrist
selemenevakrist
12.11.2022
     Записати опис зайчика i ввести у текст зменшено-пестливі слова, використовуючи суфикси пестливості -еньк, -есеньк, -iсиньк, -усиньк пропоную так:
     Зайчик – малесенька дика тварина. Зайці мають шерсть білесенького або сіренького кольору. Шерсть в цих тварин коротесенька, але густа. Вона дуже добре зігріває свого хазяїна під час морозів. Голова у цієї тварини невелика. Але на ній є два довгеньких вушка. Вони допомагають зайцю чути звуки лісу. Позаду у цієї тварини є малюсінький хвостик. Він пухнастий та круглісінький. Зайчики – дуже прудкі та гарнюсінькі тваринки.
     Слова зі зменшено-пестливими суфіксами:
⇒малЕСЕНЬКа
⇒білЕСЕНЬКого
⇒сірЕНЬКого
⇒коротЕСЕНЬКа
⇒довгЕНЬКих
⇒малЮСІНЬКий (фонетично - усіньк-)
⇒круглІСІНЬКий
⇒гарнЮСІНЬК

     
4,7(47 оценок)
Ответ:
larisa2912200
larisa2912200
12.11.2022
Було видно, що їх холодно, навіть можливо вона зголодніла. Мені стало шкода її і я вирішила впустити пташку у дім. Я розуміла, що так просто вона не залетить, адже боїться нас, тому просто відчинила вікно. Але вона таки не залетіла до нас погрітися. Схоже була дуже налякана. Я насипала на пидвіконня трохи зерят з надією, що вона хоча б поїсть, і таки мої сподівання здійснилися. Коли я підійшла до вікна, зернят вже не було.

іменники відповідають на питання "Хто?, Що?". наприклад: дня, грубки, підвіконня, синичка і так далі.
4,5(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ