М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Amineshin
Amineshin
17.10.2022 07:03 •  Українська мова

.(Твір-роздум: "чи потрібно гарно вчитися, щоб досягти успіхів у житті? " іть пліз !).

👇
Показать ответ
Ответ:
gukuwa09
gukuwa09
17.10.2022

Чи потрібно гарно вчитися, щоб досягти успіхів у житті?

Кожна дитина має ходити до школи, де вона отримує знання. Звісно, батьки та рідні кожної дитини мріють про те, щоб вона гарно вчилася, і дуже засмучуються, якщо дитина приносить додому погані оцінки.

Що означає "гарно вчитися"? На мою думку - це розуміти матеріал, вміти його використати на практиці, пам’ятати та вміти аналізувати те, що вчитель розповідає, і крім цього читати додаткову літературу. Після закінчення школи діти вступають до вищих навчальних закладів. Ті, хто вчився гарно і засвоїв шкільний матеріал має більше шансів вступити до ВУЗу і отримати там престижну спеціальність. А гарний фахівець може досягти неабияких успіхів у житті.

Тому я вважаю, що для того, щоб досягти успіхів у житті, потрібно гарно вчитися.

4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
stalker2000008
stalker2000008
17.10.2022

ВОЛЯ постійно поповнює пакети послуг новими пізнавальним каналами та надає доступ до високошвидкісного Інтернету.

Раніше, аби подивитись телевізор, треба було підключити техніку до антени, супутникової тарілки чи кабельної сітки. ВОЛЯ ж запропонувала більш зручну альтернативу – перегляд телепрограм за до нтернет-доступу. Тепер «розумне телебачення» стало доступним на всій території України завдяки послузі «Інтерактивне ТБ».

Інтерактивне телебачення

У ВОЛІ впевнені, що телебачення може бути не тільки джерелом розваг, але й пізнавального контенту. Так, компанія поповнилась новими пізнавальними каналами, доступними абонентам цифрового та інтерактивного телебачення – «ФАУНА» та FineLiving HD.

«Ми продовжуємо відкривати глядачам нові якісні продукти, серед яких телеканали «ФАУНА» та FineLiving HD. Безперечно, пізнавальні передачі цікавіше дивитись у високій якості зображення, тому ми постійно розширюємо HD-контент та є провайдерами №1 в Україні в HD-сегменті», – зауважила директорка з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Mgid

К вам деньги рекой хлынут (схема)

Ликвидация склада! Зимние ботинки Tommy Hilfiger за копейки!

Иранский ясновидящий озвучил страшный прогноз

Муж сфотографировал жену: а теперь взгляните на задний план

У режимі 24/7 «Фауна» відкриває глядачам завісу таємниць дикої природи та показує вражаючі кадри недоступних куточків світу та рідкісних тварин.

А FineLiving HD розповідає, як зробити наше життя більш комфортним та продуктивним. Лайфхаки щодо облаштування оселі, кулінарії, фітнесу, виховання дітей та багато іншого обов’язково стануть у нагоді.

До уваги глядачів також пропонуються корисні телеканали «Терра» та «Наука».

Окрім того, ВОЛЯ співпрацює з авторитетними світовими виробниками контенту – FOX, Discovery, AMC. Тож клієнти компанії мають чимало переваг. Наприклад, першими в Україні легально побачити нові сезони популярних серіалів, які ВОЛЯ транслює менш ніж через 24 години після показу у США – «Гра престолів», «Марс», «Втеча» та інші.

Є й ексклюзивні для українського телепростору трансляції. Так, минулоріч для любителів спорту у прямому ефірі компанія показувала наймасштабнішу подію великого тенісу – Вімблдонський турнір.

Також абоненти компанії мають розмаїтий вибір телеканалів. Наразі до перегляду їм доступно 153 канали, 30 з яких у форматі HD.

А в 2014 році запустила 5 ексклюзивних телеканалів лінійки CINE+, а у 2014 році компанія презентувала перший український канал для дітей у форматі високої якості – «ВОЛЯ CINE+ Kids». Канал має кілька аудіодоріжок, у тому числі мовою оригіналу, тож діти навіть можуть за до нього навчатися.

Крім цього, до уваги маленьких глядачів представлений найкращий розважальний контент від таких гігантів, як Disney, NBC Universal, Touchstone, Marvel, StudioCanal.

«Те, що дивиться дитина, в подальшому формує її світогляд. Ми зробили пакет «Дитячий» цікавим і корисним для хлопців різного віку. Ми в компанії ВОЛЯ підтримуємо сімейні цінності і хочемо, щоб наші маленькі глядачі росли розумними, добрими і відкритими», – зазначила директорка з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Важливо, що «ВОЛЯ» дбає про абонентів послуг телебачення в усіх регіонах України. Наприклад, з 18 квітня пакет «Дитячий» став доступним клієнтам компанії у Львові. У нього увійшли власні канали компанії СINE + Kids і CINE + Kids HD, а також канали LALE, Jim Jam, Boomerang, Gulli girl, Nick Junior і «Мультимания».

Можна стверджувати, що таке яскраве поєднання мультфільмів, розважальних і навчальних програм припаде до душі не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Високошвидкісний Інтернет

Аби відчути всі переваги послуги «Інтерактивне телебачення» від «ВОЛІ», абоненти повинні мати якісний доступ до високошвидкісного Інтернету. Підключення послуги можливе у будь-якому регіоні України, де є кабельний Інтернет зі швидкістю від 10 Мбіт/сек, незалежно від провайдера.

Переваги Інтернет-послуг ВОЛІ доволі переконливі. Для своїх користувачів компанія постійно оновлює технології доступу до Інтернету. Наразі DOCSIS 3.0, EuroDOCSIS з’єднують абонентів із ресурсами мережі на швидкості більше 100 Мбіт/с.

Також клієнти компанії мають можливість обрати пакети послуг з різними умовами та за вигідними цінами згідно з власними потребами.

Важливо, що високошвидкісний Інтернет від ВОЛІ не залежить від географії та погодних умов.

До того ж, компанія часто пропонує абонентам багато цікавинок, як от послуга «Гіпершвидкість», яка стане у нагоді, коли треба швидко завантажити дуже «важкий» файл.

Найпростіше – замовити послугу на сайті компанії. Також можна завітати у Центр сучасних технологій або зателефонувати у call-центр, де вас проінформують про ціну підключення та тарифи.

Зауважимо, що Інтернет слугує не тільки для передачі повідомлень. Він відкриває світ у своєму розмаїтті та занурює нас у його багатомірну матрицю. А з надійними технологіями від ВОЛІ зробити це стало ще простіше.

https://zaxid.net/news/

Объяснение:

4,6(30 оценок)
Ответ:
OppLeech
OppLeech
17.10.2022

Что за вправа 587 Это что такое Я не поняла украинскую мову я конечно знаю но Причём тут права 587 Я не поняла честное слово забыла поздороваться Привет Ну последнее если я и четвёртый класс я но я конечно чуть-чуть понимаю украинскую мову но правило 587 Я не поняла прости меня сои я конечно ну ты можешь примерно сказать какую именно сделать Я что-то не поняла это из-за учебника надо или из фотографии Но у тебя тут ни фотографии ни я не знаю что он ещё должен быть Поставь мне мне это очень нужно я я подпишусь на тебя и на все твои вопросы буду ставить сердечки то мне это очень не хватает мне редко Кто ставит тебя Поставь мне хотя бы 40 или

4,7(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg