М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До іть українська мова 8 клас


До іть українська мова 8 клас

👇
Ответ:
kilbas1ggttyi
kilbas1ggttyi
09.03.2022

Наш прапор установлений на адміністрації майорить, красується, привертає увагу, як односельців, так і гостей рідного краю.

Моя Борзнянщина – це край багатий сосновими лісами, заплавними луками, осоковими болотами, лісостеповими і поліськими ландшафтами.

Сонечко усміхається до нас і грається з нами своїми теплими і ласкавими промінчиками.

Рідна земля надає мені сил, наснаги, здоров’я і бажання і далі захищати і відстоювати право на її незалежність і соборність.

Дзвоник кличе і першокласників, і старшокласників до чарівної, фантастичної і цікавої країни знань.

Рідний край, мій улюблений і такий затишний куточок рідної, батьківської землі.

4,6(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yanami18012016
yanami18012016
09.03.2022

  Напишемо текст-міркування на тему "Кого я вважаю своїм другом":

  Дуже часто я задумуюсь над питанням справжньої дружби. Кого ж можна вважати своїм другом? Людину, перевірену часом та обставинами. Я вважаю, що друг - це особистість, яка ніколи не зрадить, не стане підводити через заздрощі, а навпаки підтримає словом або ділом. Не варто забувати віддавати другу те, що він дає: тепло, турботу, лагідність.

   На щастя, у мене є гарний товариш. Його звати Петро. Я дружу з ним з раннього дитинства. Ми росли разом: вчились ходити, розмовляти, вперше падали, сварились та мирились. Але я впевнений, що на цю людину я можу покластись. Петро - друг, перевірений часом. Я неймовірно щасливий, що маю поряд із собою таку чарівну людину. Сподіваюсь, що я також хороший друг для Петра.

4,8(63 оценок)
Ответ:
Звільнення - воля (при словотворенні; в корені слова). Ходити - хід (словотворення: в корені). Збоку - бік (словотворення; в корені). Шість - шостий(при словотворенні; в корені),  шести(при словозміні). Відомість - веду(словотворення; в корені). Постіль - стелити(словотворення; в корені). Загін - загону (словозміна; в корені). Ліг - лежачи, лежня(словотворення; в корені). Ременя - ремінь(словозміна; в корені). Дозори - дозір(словозміна; в корені).Двірник - двору (словотворення; в корені). Поклін - поклону(словозміна; в корені). Надвечір`я - вечеря - вечоровий(словотворення; в корені). Спекти - пік(словотворення; в корені). Перешіптуватися - шепіт(словотворення; в корені). Отвір - отвору(словозміна; в корені).
4,4(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ