М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
2x2466
2x2466
06.10.2021 19:27 •  Українська мова

Твір якою я буду людиною в 4 клас нуш

👇
Ответ:
BlackCat169958
BlackCat169958
06.10.2021

>ответ:Держы
Объяснение:Я вирішила стати учителькою. Дехто може запитати чому? Скажу відверто: мені здається, що це дуже гарна професія, а ще тому, що я дуже люблю свою учительку. Учителька завжди в оточенні дітей, її діти люблять, вона для них як рідна мати. Учителька завжди до в навчанні, турбується про нас, наше здоров’я. Вона разом з нами і радіє, і переживає. Мені здається, що учителем може бути тільки добра людина, яка любить дітей і свою працю. Я теж мрію про те, що буду в майбутньому любити свою професію. Але я знаю, що для того щоб стати учителем, треба гарно вчитися, багато знати. Тому я стараюся добре вчитися.

4,7(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
шунгит
шунгит
06.10.2021
Твір «Я – учень»

Навчання не закінчується після отримання диплома про освіту. Адже людина усе життя чомусь навчається і весь час хтось перевіряє її уміння та знання. В одному випадку тебе будуть перевіряти високопосадовці, в іншому – сама доля піддає тебе випробуванням. Тут уже не спишеш у сусіда за партою.

Історія знає випадки, коли люди без гарної освіти досягали успіху в житті. Це й Генрі Форд, й Томас Едісон, і Білл Гейтс, Жак Кусто, чисельні спортсмени та письменники. Не доведеться далеко ходити за прикладом і нам. Тарас Шевченко, наш видатний співвітчизник, також не вчився у школі, але став великим поетом. Своїм талантом та працею він долучив нашу культуру до світового рівня.

Таких прикладів можна наводити багато, однак усі ці люди –швидше винятки, ніж життєва закономірність. Можливо, геній або випадок допоміг їм стати тими, ким вони стали. Якби це працювало для усіх, то ми мали б ідеальне суспільство винахідників, поетів, художників.

Спільним для усіх успішних людей є жага до знань та безперервна самоосвіта. Тож, якщо поміркувати, то школа – це мій шанс. Тут мене наставляють, підказують нові джерела знань, а я вже обираю собі до душі. Мені не пощастило народитися генієм, але завдяки працелюбству та сумлінному навчанню я маю усі шанси досягти успіху в житті. Я – учениця, і школа – це найкращий старт до життя!



Оригинал http://ycilka.net/tvir.php?id=928#ixzz4Xi0UIe7K
4,5(83 оценок)
Ответ:
З давніх часів доброта і милосердя були в традиціях нашогонароду. Природним вважалося до знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, немічність, скривдженого. Бути доброзичливим, чуйно ставитися до людей –  потреба і обов’язок кожного.

Перший крок до доброти – це добре, або чарівне слово. Сила чарівних слів залежить від того, як саме вони сказані, яким голосом –спокійним і привітним чи грубим і сердитим.  Сказані грубо, вони просто перестають бути чарівними. Недарма в народі кажуть: самолюб нікому не люб.

Милосердя – це вміння співчувати, готовність робити добробудь – кому. Це слово утворене з двох слів – «миле серце», тобто добре серце. Милосердна людина не чекає від інших нічого, але сама віддає людям усе, що може. Вона поспішає на до тим, хто потрапив у біду, вибачає провини й образи.

Жорстокість проявляється в байдужості до чужого горя, небажанні зрозуміти, підтримати ти.

Тож поспішайте творити добро!

Можешь некоторые части переписать
4,7(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ