М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть за зразком конструкції з однорідними членами речення. Схарактеризуйте усно сполучники за вживанням (одиничний, повторюваний, парний). Зверніть увагу на розділові знаки.
Зразок. Розмова (яка?) О,О - Розмова тепла, щира (іменне).
1. Працювали (коли?) О, О та О.
2. Зима (яка?) не лише О, а й О.
3. Співав (про що?) як О, так і О.
4. Говорив (як?) О, але О.
5. Рішення (чиє?) О або О.
6. Не знає (чого?) ні О, ні О.
7. Було хоч О, зате О.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Vlad5682
Vlad5682
08.11.2022
Доля народу - це доля кожного з нас, і залежить вона виключно від нас. від наших вчинків, думок, поведінки. ми не маємо права бути байдужими, і повинні робити все для того, щоб доля нашого народу була якомога щасливішою та світлішою. що ж потрібно робити для цього? ? ну найперше - змінити себе : відкинути егоїзм, байдужість, черствість, і тоді будуть зміни. україна починається з нас. ми повинні бути свідомими громаданинами своєї держави, не стояти осторонь її проблем, брати активну участь у подіях, від яких залежить її доля. думка "я не піду на вибори, мій голос ітак нічого не вирішить" повинна бути забутою раз і назавжди, і більше ніколи не звучати навіть у власних думках. наша щира любов до свого народу і є запорукою його щасливою долі. дуже шкода, що не всі це розуміють.
4,6(38 оценок)
Ответ:
лиза4710
лиза4710
08.11.2022
Громада - форма соціальної (колективної) організації людей, натовп дружніх людей, місцева спільнота , місцева організація та частина суспільства; характерна майже для всіх народів.

Прикметник громадський, що походить від іменника громада, означає «належний до певного колективу людей»:«Громадських людей кликали цінувати» (Марко Вовчок); «Тут кінчалося місто і далі лежав уже громадський вигін, на якому стояли гамазеї з хлібом» (П. Панч). Прикметник громадянський вказує на суспільство або людність цілої країни, на всегромадянство, що підлягає законам країни й виконує пов’язані з цим обов’язки. Від цього маємо вислови: громадянські права,громадянська війна, цебто війна різних класів одного суспільства, тощо.
4,5(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ