М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Усі слова є іменниками в рядку 1) залізо, віск, проміння, променіти
2)рух, біг, читати, завдання
3)пісня, водій, написання, письменний
4)звертання, синява, сміливість, радість

👇
Ответ:

4

поставь или 4-5 звезд

Объяснение:

4,7(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bhcfydytfiy
bhcfydytfiy
18.04.2021

Кінець весни, початок літа – це період, коли ожила природа пахне і цвіте на повну силу і у багатьох людей які живуть в місті, та й у сільських мешканців теж, виникає непереборне бажання зібратися компанією з шашликами та іншими атрибутами чудового відпочинку, і «посидіти »на природі. єдиним цілим. Це добре і не засуджується, але: до того часу, поки ви нікому не заважаєте.Навесні тварини виводять потомство, з-під землі проростають рослини, на деревах розпускаються бруньки, тварини і птахи вигодовують маленьких дитинчат. І в ту хвилину, коли ми хочемо повеселитися під гуде музику, їм потрібна тиша. Хіба сподобалося б матері вигодовувати дитину та укладати спати під гуркіт магнітофона?Тваринам не подобається сучасна музика вона дуже гучна і дратує тварин. Ось і у лісових мешканців тече особливе життя, і шум тут не передбачений.Адже прислухайтеся до лісових звуків, що ви чуєте? Шерех вітру, тріск сухих гілок під ногами, мелодійний спів птахів, дзюрчання джерела …Ось чому не потрібно в червні шуміти в лісі тому що ви заважаєте тваринам піклуватися про своїх дітей.

4,4(40 оценок)
Ответ:
YAMAYKA123
YAMAYKA123
18.04.2021

От на ранок баба набрала мичок[1] і погнала солом’яного бичка пасти; сама сіла під могилою — пряде кужіль і приказує: «Пасись, пасись, бичку, на травиці, поки я мички попряду! Пасись, пасись, бичку, на травиці, поки я мички попряду!» Поти пряла, поки й задрімала.  

Коли це з темного лісу, з великого бору біжить ведмідь; наскочив на бичка: «Хто ти такий,— питає,— скажи мені!» А бичок і каже: «Я бичок-третячок, з соломи зроблений, смолою засмолений». Ведмідь каже: «Коли ти солом’яний, смолою обсмолений, то дай мені смоли, обідраний бік залатати!» Бичок нічого, мовчить; ведмідь тоді його зараз за бік—давай смолу оддирати. Оддирав, оддирав, та й зав’яз зубами, та ніяк і не вирве. Сіпав, сіпав — ні! Затяг того бичка бог зна куди!

4,5(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ