М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складнопідрядні речення 1) Складнопідрядним є речення: (0,5) (а)Дніпро тече, і хвиля в серце б'є (П. Перебийніс). (Б)Добре, коли людина вміє мріяти (В. Минко). (в) Або рибку їсти, або на дно сісти. (Нар. творчість). (Г)Звісно, нарізно нам важко і разом нам тісно (Нар. творчість). 2) Складнопідрядним із означальною частиною с речення (0,5) А. Там, де Дніпро гримить і лине, уже поставила турбіни міцна робочого рука, Б. За лісом, що темнiв на схилі гори, спалахнула пожежа. В. І жодної миті не можна повернути, щоб заново, по-іншому прожить. Г. Ручки туго позатягувані у блискучі печатки, так що і пальців зігнути не i І 3) Укажіть складнопідрядне речення, в якому підрядне речення стоїть усередині головного(0,5) А. А хто стрічався на шляху зо мною, того я щирим серденьком вітала. Б. Народе мій, як добре те, що ти у мене є на світі. В. Коли я сплю, час приходить і до мене, постоїть-постоїть біля узголів'я та i й злегка потягне за чуба малого. Г. З особливою пильністю зберігалися липові гаї, які давали мед, і дубові ліси. можна. 4) До складнопідрядного з підрядним обставинним мети НЕ належить речення.(0,5) A Під вогнище ми видовбали в піску яму, щоб не розшарпував вітер вогню. Б. Щоб не сидіти без діла, дід став бджіл розводити та допомагати бабі в городі товстися (О. Аврамчук). в Отаман дав знак, щоб галера спинилася (А. Чайковський, гздивований, кінь перечекав, не рухаючись з місця, щоб не скаламути

👇
Открыть все ответы
Ответ:
10071927
10071927
03.10.2020
Сегодня мы ходили в поход. Во время похода я увидела много разных и интересных явлений. Например я увидела: белку с бельчатами,мухомор.
Мне очень понравилась белочка,она была озорная и постоянно бегала туда-сюда по стволу. Видимо она готовилась на зиму. А мухомор мне понравлся потому,что он очень красивый. Его расцветка поразила меня : красный-красный с маленькими белыми точками. Мы не стали срывать его и пошли дальше. В конце похода мы с друзьями сели на лавочку и кушали вкусные пирожки. Вот так мы провели осенние выходные,сходили в поход и увидели красивые явления!
4,5(5 оценок)
Ответ:
Glebbb15
Glebbb15
03.10.2020
Кодацька фортеця або Кодак (сучасне Кайдаки; від  тюркського "кой" - селище та "даг" - гора) — фортеця на правому березі Дніпра напроти Кодацького порогу. Розрашована на 10 км нижче теперішнього міста Дніпропетровська, на території села Старі Кайдаки. Збудована польським урядом у липні 1635 року з метою ізолювати Запоріжжя і Дон від України, перекрити вихід до Чорного моря і перешкодити втечі селян на Запорізьку Січ. «Ключем до Запоріжжя» називали фортецю сучасники. Кодак будувався під керівництвом французького інженера Боплана. На побудову сейм асигнував 100 тисяч польських злотих. У серпні 1635 року запорожці під проводом гетьмана Сулими зруйнували Кодацьку фортецю. Відбудована була вона німецьким інженером Гекантом у 1639 році, її розміри збільшилися майже втричі, були побудовані католицький костел і монастир, православна церква, а польська залога збільшена до 600 найманців. Вогневу міць посилили артилерією, а також встановили у 3-х км величезну сторожову вежу. 1 жовтня 1648 року Кодак був взятий за наказом Богдана Хмельницького  (який за переказом влучно висловився на адресу цієї фортеці: «Manu facta manu distruo» («руками створене руками і руйнується») і перетворений на опорний пункт українського війська. За гетьмана Івана Мазепи Кодак був сторожовим постом супроти Січі. У 1711 році за умовами Прутського мирного договору разом з іншими фортецями на півдні України був зруйнований. Згодом Кодак був козацькою слободою, центром Кодацької паланки. У кінці XVIII ст. Кодак перейменовано на с. Старі Кодаки, тут оселилося багато запорожців, після зруйнування Нової Січі. Руїни Кодака збереглися до наших днів.   У 1910 році за ініціативою Дмитра Яворницького на місті фортеці встановлено пам'ятний знак. Нині на місці, де була фортеця, розташований гранітний кар"єр, місцевість руйнується.      
4,6(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ