М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nicoguy2
nicoguy2
30.11.2022 22:00 •  Українська мова

УКРАИНСКИЙ Визнач речення, у якому НЕ ПОТРІБНО відокремлювати комами одиничний дієприслівник (розділові знаки вилучено).

Рівна дорога роздвоюючись вужчала.
Дерева заснувши чекали тепла.
Зимовий ліс стояв сумуючи.
Хома не гаючись проінструктував їздових, як їм належить триматись.
Кучерявий червень надбіг і не оглядаючись відбігає.

👇
Ответ:
MasterHacker
MasterHacker
30.11.2022

Зимовий ліс стояв сумуючи

Объяснение:

4,6(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
знайчушка
знайчушка
30.11.2022

Григорій Сковорода – одна з найпомітніших постатей української літератури. Він жив в період зародження капіталістичних відносин між Росією та Україною, під час кріпосницького гніту. Його обурювали тогочасні несправедливі порядки, прагнув змінити становище, коли дармоїди живуть за рахунок праці мільйонів знедолених.

Незважаючи на те, що його твори було заборонено друкувати, вони поширювалися за до листування. В них він розкриває питання про необхідність пізнати самого себе, про людське щастя, викриває і засуджує негативні риси людей, оспівує свободу. У своїх байках він підносить хороші якості людини : працьовитість, чесність, доброту, скромність та осуджує прагнення до багатства, високих посад, зарозумілість. Основними поняттями філософії і творчості Г.Сковороди є поняття «щасливої людини» та «сродної праці» - кожен повинен робити те, для чого народжений. Багато висловів Сковороди й на сьогоднішній час не втратили актуальності.

Так, у байці «Бджола і Шершень» автор викриває людей, які живуть за рахунок крадіжки чужого, лише для задоволення своїх потреб, примх. У цій байці показано, що у праці людина пізнає радість, а у безділлі – деградує.

У байці «Дві курки» розповідається про розмову між Дикою та Домашньою Куркою. Основна думка цієї байки : наука полягає не в знанні, а в роботі. Знання без діла – марна справа.

За своє життя він створив тридцять байок, які були високо оцінені Іваном Франком. Григорій Сковорода любив Україну та сподівався, що в майбутньому ми створимо краще суспільство, і що настануть кращі часи.

4,4(72 оценок)
Ответ:
tenoruk77
tenoruk77
30.11.2022
Борсук-це тварина.Тояніше нірна тварина. Нірна тварина-це тварина яка живе у норі.Живе ця тварина у Латвії. Довжина тіла - 60-90 см, хвоста - 20-24 см; маса - до 24 кг, восени, перед сплячкою - до 34 кг. Форма масивного тіла своєрідна, являє собою як би звернений вперед клин, який різко звужується до кінця витягнутої тонкої морди. Шия коротка, майже непомітна. Ноги короткі, масивні, що спираються на землю всією ступнею. На пальцях - довгі тупі кігті, пристосовані до риття.

Шерсть груба. Забарвлення спини і боків - буро-сіра з сріблястим відтінком; низу тіла - чорнувата. На морді дві темні смуги, що тягнуться від носа до вух.
4,6(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ