М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hmelova
hmelova
24.12.2020 17:02 •  Українська мова

Однорідні й неоднорідні означення 8 клас


Однорідні й неоднорідні означення 8 клас

👇
Открыть все ответы
Ответ:
demianchik
demianchik
24.12.2020

Відокремлення неузгоджених означень  

Неузгоджені означення зазвичай не відокремлюються.  

  Але існують вийнятки:

Відокремлюються неузгоджені означення, якщо вони відносяться до власних імен. (Клим, з бичачою шиєю, мав уже власний розум і кулаки не менші за батькові.).  Іноді, неузгоджені означення, відокремлююються, якщо вони стоять в одному ряду з узгодженими відокремленими означеннями. (Переляканий, запорошений снігом, без шапки, мчав Василько по дорозі назустріч холодному вітрові.).   Відокремлюються неузгоджені означення, виражені інфінітивом, якщо перед ними можна поставити слова а саме. (Взагалі він має дивну властивість - (а саме) зникати при очах...). У деяких випадках, неузгоджені означення, виражені іменниками в непрямих відмінках з прийменниками (чи без них), теж  відокремлюються.   В інших випадках неузгоджені означення можуть відокремлюватися, якщо потрібно підкреслити їх змістову важливість у реченні. (Автоматники, на веломашинах, на мотоциклах, неслися вперед при самій землі.).

   P.S. Сподіваюсь, я зрозуміло пояснила ;)

4,7(98 оценок)
Ответ:
Леша119
Леша119
24.12.2020

 Я вважаю, що для сучаслої молоді соціальні мережі давно стали звичною частиною життя. Діяльність типу селфі, самопрезентація, цікаві фото щодня появляється  в інтернеті. Проте людина, яка щось публікує про себе часто отримує відверті образи і критику. Залежність від думки інших про тебе - дуже шкідлива, адже вона впливає на самооцінку та впевненість людини.

 По-перше, у людини можуть бути проблеми в сім'ї, і будь-яка критика в соц мережах може сприйматися дуже болісно. Тому ці декілька слів, які написала якась людина можуть прозвучати дуже трагічно.

 Яскравим прикладом з літерарути може стати головна героїня книги Анастасії Никуліної "Сіль для моря або білий кит" Ліза. Вона через критику у соцмережах та непорозуміння з однолітками починає спілкуватися з невідомим хлопцем з Інтернету, який пізніше ледь її не вбив. Її приклад показує нам, як критика впливає на психіку дитини, і до чого можуть довести такі образи.  

 По-друге, часто люди, які пишуть іншим образи або критикують когось, часто таким підвищують свою самооцінку. Тому не потрібно сприймати це настільки серйозно.

 Прикладом з життя може стати мій друг Арсен, який багато часу проводив в інтернеті і останнім часом у його сторону почали надходини критика та образи. Проте він не звертав на це уваги, бо, на його думку, це просто дрібниці, від людей, які хочуть підвищити свою самооцінку.

 Отож, прислухатися до думки інших - не завжди є правильним рішенням, бо люди деколи самі не розуміють всіх наслідків сказаних ними слів.

Объяснение:

4,5(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ