1. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелащині огірки. 2. То був старший Кайдашів син Карпо. 3. Щось палке, аж гаряче було в Миколиному погляді. 4. Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів. 5. Свекрухові слова були приправлені вже не медком, а гірким полином (Із тв. І. Нечуя-Левицького).
Объяснение:
Не секрет, що говорити дуже легко, а робити – складно. Щоб бути гідною людиною, треба, щоб слова відповідали вчинкам. Тільки тоді людина буде вважатися відповідальною і надійною. Слова – річ невловима, у них немає результату. Вимовляти їх не складає ніяких труднощів. А от щоб стримати дане слово, необхідно докласти чимало зусиль. Багато людей відносяться до слів несерйозно, кидають їх на вітер, а потім не виконують обіцянок. Причин може бути маса – забудькуватість, лінь, нездатність розрахувати свої сили. Але що б не вплинуло на невиконання слова, це відбивається на ставленні до людини. Наступного разу йому більше не будуть довіряти, не стануть на нього розраховувати. Це означає, що у нього не буде справжніх друзів і його не будуть сприймати всерйоз. Загалом, наслідки у недотримання обіцянок найсумніші.
1. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелащині огірки. 2. То був старший Кайдашив син Карпо. 3. Щось палке, аж гаряче було в Миколіному погляді. 4. Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів. 5. Свекрухові слова були приправлені вже не медком, а гірким полином (Із тв. І. Нечуя-Левицького).
Объяснение: