М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спишіть речення розставте пропущені розділові знаки обґрунтуйте їх підкресліть означення як члени речення. 1. Вона прийшла заквітчана і мила, і руки лагідно до мене простягла (В. Симоненко). 2. На сто думок замислена Полтава вербові гриви хилить до води (Л. Костенко). 3. Сади, омиті музикою згадок, ковтають пил міжселищних доріг (Л. Костенко). 4. Тут ніжна осінь, мрійна та м’яка, на кольори багата, розмаїта (О. Ющенко). 5. Веде нас мрія ніжна й строга, і підросли малі сини (А. Малишко). 6. Шишкою, вкритою туманом долиною верталися додому (У. Самчук). 7. Зморений страхом, безсонням і холодом, Олег заснув (Ю. Мушкетик). 8. Тіслова сміливі й пекучі, здіймали в голові рої думок (А. Шиян).

👇
Ответ:
kostenkoelizav
kostenkoelizav
19.12.2021

1. Вона прийшла, заквітчана і мила, (відокремлене означення) і руки лагідно до мене простягла. 2. На сто думок замислена Полтава вербові гриви хилить до води. 3. Сади, омиті музикою згадок,  (відокремлене означення) ковтають     пил міжселищних доріг. 4. Тут ніжна осінь, мрійна та м’яка, на кольори багата, розмаїта. (відокремлені означення)  5. Веде нас мрія, ніжна й строга,   (відокремлене означення) і підросли малі сини. 6. Шишкою, вкритою туманом, (відокремлене означення)  долиною верталися додому . 7. Зморений страхом, безсонням і холодом,  (відокремлене означення) Олег заснув. 8. Ті слова,  сміливі й пекучі,  (відокремлене означення) здіймали в голові рої думок.

(відокремлене означення підресли )

4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лис2002Лис
Лис2002Лис
19.12.2021
Не знаю это сложно.Я сначала тему не поняла и вот что вышло но это не по теме.
Що б там не говорили, а перше враження про людину складається за її зовнішнім виглядом. Кожному з нас хочеться вдягатись елегантно і вишукано. Хороший смак завжди був ознакою вихованості. Слово мода наштовхує нас на думку про одяг, хоча означає більш широке поняття. Навіть переклад цього латинського слова, що означає «засіб», «манера», тісно пов’язаний із багатьма сферами людської діяльності. Але зв’язок її з одягом найбільш помітний. Погляди на моду більшою мірою суперечливі. Згадаймо хоча б, як розвивалася мода. Життя в печері не вимагало від одягу певних естетичних особливостей. Існувала практична потреба зігріти тіло, запобігти його пошкодженню. З цією метою використовувалися різноманітні підручні засоби, які згодом і стали поштовхом до створення костюма. Поступово, з розвитком цивілізації, до одягу почали ставитися ще й як до окраси. А поняття краси в усіх народів було своє. Погляди на моду змінювались зі зміною суспільних устроїв, нерідко на них впливали навіть дивацтва впливових осіб, які нерідко використовували довжину одягу для приховування власних фізичних вад (Карл VIII ховав за довгим одягом свої жахливі ноги, а Людовік XIV запровадив парик, щоб приховати лисину).
4,6(24 оценок)
Ответ:
alliekw3p0144w
alliekw3p0144w
19.12.2021
Моя улюблена тварина- зайчик. У нього найгарніші очі, я впевнена(ний) що він ними бачить зовсім другий світ. Для нас ліс, тільки дерева та гриби, а для зайчика це ціла планета, у нього трапилось багато пригод під одним деревом.Зайчику ліпше видко усі чудеса природи , ніж нам, він знає кожен куточок лісу. Якщо в лісі з'явилося нове дерево чи квітка, зайчик майже перший про це знає, тому-що у нього великі очі і він бистро стрибає. Напевно зайчика люблять усі тварин, крім вовків.
Я теж хотіла( в)б пострибати за зайчиком і побачити його очима ліс.
4,6(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ