М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

твір на тему "у чому полягаєгідність людини" по укр.м

👇
Ответ:
ibrashovo
ibrashovo
09.10.2020

На мою думку, гідність людини полягає у її чесності, толерантності, внутрішній порядності та культурній поведінці. Це поняття тісно пов’язане з людяністю і відноситься до справжніх життєвих цінностей людини

Объяснение:

надесь цього вистачить і я нописала провельна якщо ні то напиши в кому (#)

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastya02022
nastya02022
09.10.2020
   Твір на тему "Чи потрібна вища освіта" можна скласти так:
   Освіта відіграє значну роль у житті кожної людини. Але чи кожна особистість обов'язково має отримати вищу освіту? Я вважаю, що ні. Кожен з нас, перш за все, має займатися тією справою, яка є йому близькою. Хіба може людина, яка готує кулінарні шедеври стати гарним юристом? Або чи стане майстер зачісок хорошим лікарем? Освіченість та постійний розвиток - ось що по-справжньому необхідно людині.
   У світі чимало професій, які є престижними та потрібними, але які не вимагають вищою освіти. Сучасний світ так само, як і раніше потребує чуйних медсестер, досвідчених водіїв, розумних автослюсарів. Кожен з представників професії є справжнім фахівцем у тій чи іншій галузі. А без цих людей ми просто не зможемо існувати. Неважливо - хоче людина отримати вищу чи середню спеціальну освіту. Головне - стати майстром своєї справи.
4,5(91 оценок)
Ответ:

Те, яку велику роль відіграє слово у житті, люди зрозуміли давно. Це знайшло своє відображення у фольклорі, українських прислів’ях і приказках. Дуже влучними висловами наш народ вміє охарактеризувати цілу гаму почуттів, що виникають у різних життєвих ситуаціях, від спілкування з тією чи іншою особою. Народне прислів’я каже: «слова ласкаві, та думки лукаві». Навіть не потрібно надто напружувати уяву, щоб зрозуміти, що йдеться про хитру, улесливу людину, котра в очі говорить щось гарне, а справи робить погані. А про того, хто швидко орієнтується в обстановці, вміє дати чітку відповідь, сказано так: «слова не позичає» або «за словом до кишені не лізе».

Іноді ми говоримо щось зайве, а потім жалкуємо про це. Знайдемо в народній скарбничці відгук і на цей випадок. Існує багато прислів’їв з цього приводу: «слово не стріла, а глибше ранить», «слово не горобець, вилетить – не піймаєш». Велика сила слова. В народі завжди поважали тих, у кого слова не розходяться з ділом, хто вміє дотримуватися даного слова. Народна мудрість вчить не кидати слів на вітер. Недаремно кажуть: «Давши слово – держись, а не давши – кріпись». Є й інша приказка: «краще не обіцяти, як слова не держати». А ще народна мудрість дає цінну пораду не розкидатися словами, бо по тому, як і що ми говоримо, інші люди судять про наш розум. Адже, справді, краще промовчати, коли немає що казати, бо слово – срібло, а мовчання – золото.

 

4,5(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ