Увечері вітер затих Уночі повалив сніг, тоді все навколо повеселішало. Степ уже не гомонів гомонів вітрами. Міста й села лежали в білому мовчанні.Заметіль сліпила очі і людям, і птиці. Щиглики крутили голівками в жокейських шапочках. Стрибали синички в чорних фартушках і жовтеньких светрах. Горобчики піднімали хвостики козирком і мережали
Пояснення:
Іван підняв руку на уроці природознавства і спитав в Маргарити Анатолівни:
-Маргарито Анатолієвно, а для чого в нашому житті квіти?
-Як це для чого ,поперше квіти це легені нашої планети як і листяні дерева і кущі.
-Так нащо квіти , як що є дерева і кущі?
-з них роблять різні ліки ...
-Я такі бачив в аптеці!
-От тільки перебивати не гарно!
-Пробачте
-Добре, мабудь тобі мама купляла сиропи та каплі віл нежитю.
-Так,звісно.А ще моя мама дуже любить квіти.Ми з татом даримо їх на день народження, восьме березня, да день Святого Валентина і просто так.
-Які ви джельтельмени . - вчителька псміхнулася
І тут задзвенів дзвоник і діти вийшли з классу а ввечорі незнайомець подарив Маргатиті Анатолівні квіти.
1
5 - 9 классы Українська мова
Хлiб - найбiльше багатство
Попроси больше объяснений Следить Отметить нарушение Trol666l 19.04.2018
ответ
ответ дан
uliprotas
У всі віки, на всіх перепуттях історії хліб був найбільшим з багатств. Коли його обмаль — чваньковите золото просто непотріб. Його закопують в землю як мерця, його ховають за ковані двері як найпідлішого злочинця. А хліб і в бундючні хороми, і в прості селянські оселі здавна вносили на підноеах з шанобою. Ти, золото, годишся тільки для того, щоб на тобі подавати до столу звичайний.чорний житній хліб. Недарма збіднілі народи відверталися від держав, що мали багато золота, й простягали руки до тих, які мали багато хліба.
Хліб переважає все. Одне пшеничне зерно тяжче за гори золота. Вкинуте в землю, воно за один лише рік дає тисячі зерен. А золотий мішок вік пролежить в землі і нічого не вродить.
Тож недарма хлібом і біллю зустрічає Русь своїх дорогих гостей. Ідіть, народи! Русь не відмовить вам, як не відмввить у хлібі сусід сусідові, село селу. Можливо, в інших державах не так заведено. Можливо, там, де владарює золото, за хліб і гребуть золото. А у нас ні. У нас віддають хліб тією ж міркою, якою позичали… Ми позичаємо хліб на багатство.
Увечері, Уночі, сніг, навколо повеселішало, не гомонів, лежали, заметіль, щиглики, стрибали синичкт, фартушках і жовтеньких, горобчики, хрестиками.
Объяснение: