М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
muralova
muralova
18.09.2022 08:23 •  Українська мова

Складіть діалог (6-7 реплік). Використавши щонайменше одну модальну частку й один емоційний вигук.

👇
Ответ:
XefforyGR
XefforyGR
18.09.2022
Андрій: Привіт, Оксано! Як справи?Оксана: Ого, Андрію! Привіт! Все гаразд, дякую. А у тебе як?Андрій: Нуу, трохи напружений. Мав багато роботи останні дні.Оксана: Ой, це важко. Можливо, я можу до чимось?Андрій: Дякую, Оксано, це мило з твого боку. Але це моє особисте завдання, трохи складне.Оксана: Ну, якщо знадобиться до , просто скажи. Я завжди тут для тебе!Андрій: Дуже дякую, Оксано! Ти найкраща подруга у світі. З такою підтримкою впораюся з усім!Оксана: О, Андрію, ти такий милий! Все буде добре, вір у себе. Чекай, я знайшла цікаву цитату: "Неможливе - це просто слово, що викликає сумнів у дурнях". Відчуй силу та віру у своїх здібностях!Андрій: О, дякую, Оксано! Ця цитата дійсно підняла мені настрій. Дякую за твою підтримку, ти дивовижна!Оксана: Все буде гаразд, Андрію. Вір у себе і не забувай, що я тут, щоб до тобі.
4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hovrashok
hovrashok
18.09.2022

Народ створив багато прислів’їв і приказок про важливість праці, одне з них — «Маленька праця краща за велике безділля». Я це розумію так, щоб щогось досягнути потрібно прикласти силу і руки, розум і бажання, а результат не забариться.
Працюють не лише люди, а й тварини і комахи. Маленька бджола важко трудиться, щоб зібрати нектар з квітів, щоб ми могли ласувати запашним медом. Так і людині необхідно працювати, щоб чогось досягнути.
Завжди пам’ятайте, що маленька праця краща за велике безділля, роботящі руки — гори вернуть.

Школа каждый день забирает много времени и сил, а уроки, заданные на дом съедают остаток дня, который хотелось бы провести с друзьями или за играми. Но просиживать над домашней работой целый вечер совершенно не нужно, если знать, где найти информацию, которая быстро и легко выучить уроки. Наш сайт станет главным каждому школьнику с 3-го по 11-й класс. Здесь вы найдете готовые сочинения, переводы, решения сложных задач и уравнений, ответы на любые задания по всем школьным предметам – от истории и правоведения до физики и геометрии. Благодаря нашему ресурсу, любой школьник сможет улучшить свои оценки в школе, получать важные знания и не тратить на это все свое свободное время. уроки в школе будут проходить гораздо легче, а домашние задания больше не будут проблемой.

4,5(25 оценок)
Ответ:
IncolaRO
IncolaRO
18.09.2022
У сучасній російській мові виділяють чотири типи частин мови : самостійні, службові частини мови , модальні слова, вигуки і звуконаслідувальні слова.Самостоятельние частини мови позначають предмети, ознаки, дії, процеси та інші явища навколишньої дійсності. Вони бувають самостійними членами речення, на них ставиться словесний наголос, до них задається граматичний питання, і цим вони відрізняються від службових слів. Самостійні частини мови мають визначається лексичне значення. Розмежовуються наступні частини мови даного типу: іменник, прикметник, числівник, займенник, дієслово, на мови е. Питання про віднесення дієприкметників, дієприслівників і слів, що виражають категорію стану, до самостійних частинах мови досі є спірним в лінгвістичній науці, проте в шкільному курсі російської мови їх визначають як самостоятельние.Служебние частини мови , до яких відносяться союзи, прийменники і частки, не називають явищ дійсності і не мають самостійного лексичного значення. Їх роль - вказувати на відносини, що існують між предметами і явищами. Не виконуючи синтаксичної ролі у реченні, вони також не мають словесного ударенія.Модальние слова виділяються в окрему частину мови , тому висловлюють суб'єктивне ставлення мовця до того, про що йде мова, як будується висловлювання і т.д. У реченні вони зазвичай виконують функцію ввідних слов.Междометія виражають почуття мовця, не називаючи їх (ох, ура, ага, боже мій). Звуконаслідувальні слова за своїм фонетичному оформленню відтворюють вигуки, звуки і крики, що видаються тваринами, птахами, звуки явищ природи і т.д. Вони за зовнішнім виглядом близькі междометиям, але відрізняються від них відсутністю вираження почуттів і волевиявлень мовця. Звуконаслідування використовуються як експресивна засіб відображення дійсності (тік-так, чик-чирик, трах-тарарах).
4,7(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ