М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що незвичного в поведінці лисиці ОПИСАВ АВТОР РОЗПОВІДІ НАПИШИ ПРО ЦЕ 3 4 РЕЧЕННЯ
ДА МНОГО БАЛОВ

👇
Ответ:
228GGnyb
228GGnyb
26.03.2020

Автор розповіді описав незвичайну поведінку лисиці, яка взяла участь у веселій грі з м'ячем, ловлячи його легкими рухами своїх лап.

Також автор зазначив, що лисиця проявила незвичайну сміливість, підкрадаючись непомітно до годувальниці з пташиними годувальниками і викрадаючи смачну закуску.

Додатково, автор ігав, як лисиця проявила незвичайну інтелігенцію, шукаючи шляхи обходу заплутаних пасток, поставлених для неї людьми.

Нарешті, автор розповів про незвичайний момент, коли лисиця зійшла звичайного шляху та вирішила прогулятися уздовж річки, показуючи свою несподівану пристрасть до водних пригод.

4,4(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
лариска6
лариска6
26.03.2020
1)246.
Н: двісті сорок шість.
Р: двохсот сорока шести.
Д: двомстам сорока шести.
З: двісті сорок шість.
О: двомастами сорока шістьма.
П: про двісті сорока шести.
2)578.
Н: п'ятсот сімдесят вісім.
Р: п'ятисот сімдесяти восьми.
Д: п'ятисот сімдесяти восьми.
З: п'ятсот сімдесят вісім.
О: п'ятьмастами сімдесятьма вісьмома.
П: про п'ятсот сімдесят вісім.
3)794.
Н: сімсот дев'яносто чотири.
Р: семисот дев'яноста чотирьох.
Д: семистам дев'яноста чотирьох.
З:  сімсот дев'яносто чотири.
О: сьомастами дев'яноста чотирма.
П: про семистах дев'яноста чотирьох.
ВСІ ВІДПОВІДІ  ВІРНІ:)))
4,5(15 оценок)
Ответ:
Lusihvostfei
Lusihvostfei
26.03.2020

Тема:Чи замінить Інтернет телебачення,книжки,театр?

переконана, що Інтернет, який відкрив перед нами багато нових можливостей, ніколи не витіснить із нашого життя кни​жок, театрів, кінотеатрів, телебачення та реального спілкування.

Чому я так думаю? ​Тому що людина прагне до справжнього: щи​рих емоцій, які вона може гати й переживати, до відчут​них дотиків, до предметів, які вона зможе не лише бачити, ай ма​ти у своєму користуванні.

Наведу приклад із власного життя: мені віртуальне спілкуван​ня не може замінити справжнього, я надаю перевагу прогулянкам і розмовам із друзями, тренуванням, а не перегляду спортивних змагань з екрана.

До того ж книжки, театри, телебачення, Інтернет відтворюю​ ть дійсність по-різному, є неоднаковими засобами впливу на лю​дину. Це різні речі, які можуть доповнювати одна одну, але не за​мінити повністю. Кожен вид мистецтва збуджує в нас унікальні емоції. Н​ априклад, коли читаєш «Собаче серце» Михайла Булгакова й бачиш геніальне втілення образів професора Преображенського, людиноподібного Шарикова або Швондера в одноймен​ному фільмі, відчуваєш велику різницю між власним враженням від прочитаного та сприйняттям цього ж твору геніальним режи​сером Володимиром Бортком. Більш ніж півстолітнє існування й розвиток шарикових і швондерів у післябулгаківський період, а також можливості сучасних зображувальних засобів мистецтва кіно збагатили точними мазками відповідних відтінків і сам фільм.

Отже, Інтернет може поліпшити, доповнити, полегшити та вдосконалити навчання, побут і дозвілля, але він не в змозі замі​нити ні реального спілкування, ні інших витворів людської культ​ури, кожен з яких є унікальним.

4,4(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ