До, у продов Укажіть, який прийменник слід вставити у речення на місці пропуску. І блідий місяць на ту пору ... хмари де-де виглядав. А.3. Б. 3. В. Зi. Г. Із-за.
Треба завжди захищати слабших, бо вони не завжди можуть себе захистити. На жаль, на світі є погані люди, які можуть образити, обдурити або навіть побити того, хто слабший за них. Слабкою людиною може бути і дідусь або бабуся, і інвалід, і дитина або підліток. Кривдити людей взагалі погано, а кривдити слабких людей набагато гірше, бо такі люди не можуть захиститися. Тому якщо бачиш, що хтось ображає слабких, треба цьому перешкоджати.
Легко захистити слабшого, якщо ти сильніший за кривдника. А як же захистити слабкого, якщо кривдник не сильніший за тебе? Вплутуватися в бійку з ним буде безглуздо та ризиковано. У такому випадку треба повідомити про це дорослим, щоб вони подзвонили у поліцію. Робота поліцейських у тому і полягає, щоб захищати людей від злочинців і кривдників.
Загартовування організму необхідно проводити день у день, без тривалих перерв і залежно від погодних умов – у тому заставу позитивного результату загартовування. Позитивний результат буде лише тому випадку, якщо загартовування буде постійних і планомірним. Загартовування, його суть у цьому, що несподівано потрапляє у екстремальні умови і вчиться із нею справлятися. Я загартовую свій організм ходячи босоніж, щоденне застосування повітряних або водних процедур, прогулянки на свіжому повітрі в будь-яку погоду. Все це входить в "мінімум" загартовування. Все це робить мене здоровішою!
ответ: г) із-за
Объяснение: