М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
litovka
litovka
16.02.2022 09:52 •  Українська мова

Склсти 6 ускладнених речень речень про літні канікули,зробити їх синтаксичний розбір

👇
Ответ:
Boevoy2002
Boevoy2002
16.02.2022

1. Під час літніх канікул, які тривають від середини червня до початку вересня, багато дітей відвідують табори з активною програмою, що включає спортивні змагання, майстер-класи з різних видів мистецтва та екскурсії до цікавих місць. (Складнопідрядне речення з підрядними означальним та прикладковими реченнями)

2. Літні канікули - це чудова нагода для дітей насолодитися свободою від навчальних обов'язків, провести час з друзями та родиною і відвідати море, гори або інші мальовничі місця, які раніше не встигали побачити. (Складнопідрядне речення з підрядними означальним та прикладковими реченнями)

3. Незважаючи на те, що літні канікули - це перерва у навчанні, багато дітей вирішують зайнятися самоосвітою, відвідуючи курси, тренінги та майстер-класи з різних предметів, щоб покращити свої знання та навички. (Складнопідрядне речення з підрядним означальним реченням)

4. Літні канікули можуть бути корисним часом для дітей, які прагнуть розвивати свої таланти, відвідуючи табори з фокусами, акторської майстерності, музичними інструментами або живописом. (Складнопідрядне речення з підрядним прикладковим реченням)

5. Літні канікули можуть бути незабутньою подорожжю для дітей, які вирішують взяти участь у міжнародних обмінах студентами, щоб вивчати іншу культуру та мову, знайомитися з новими людьми та отримувати незабутні враження. (Складнопідрядне речення з підрядним прикладковим реченням)

6. Літні канікули можуть бути часом, коли діти займаються благодійною діяльністю, допомагаючи людям у потребі, волонтерствуючи в організаціях, які займаються захистом тварин або екологією, тим самим вчаться бути відповідальними громадянами своєї країни. (Складнопідрядне речення з підрядним прикладковим реченням)

Объяснение:

4,8(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jintonik2
jintonik2
16.02.2022
Важка доля випала на український народ. шлях становлення україни був складним і тернистим. але на нас ще очікує досить багато невирішених проблем і прийняття складних рішень, які україні стати твердо на ноги. ми вже маємо національний герб, свій прапор, гімн і державну мову. проте важлива боротьба ще попереду: за нашу культуру, рідну мову і батьківщину. ми пробудили в собі відчуття єдності і готові піднятись з колін. але як це зробити? якою дорогою краще піти? від нашого вибору залежить чи визнанає україну світова спільнота, як незалежну, самостіну і сильну державу. зрозуміло, що вибір не простий, але його необхідно зробити. україна не може розриватись між двома політичними і економічними блоками.на мою думку місце україни повинне знаходитись саме в європейській половині світового товариства.
4,4(94 оценок)
Ответ:
saa20
saa20
16.02.2022

Відповідь:

I відміна

До першої відміни належать іменники жіночого, чоловічого і спільного роду, що в називному відмінку однини мають закінчення -а (-я). Наприклад: жінка, хмара, Полтава, Ілля, базіка, вага, сирота, убивця.

ІІ відміна

До другої відміни належать іменники чоловічого й середнього роду: чоловічого роду з нульовим закінченням у називному відмінку однини, із закінченням -о; середнього роду із закінченням -о, -е, -я. Наприклад: лист, бік, дядько, велетень, Дніпро, прізвище, життя, дівчисько, олово.

ІІІ відміна

До третьої відміни належать іменники жіночого роду з нульовим закінченням у називному відмінку однини та іменник мати. Наприклад: мати, кров, сіль, ніжність, тінь, любов, сутінь, подорож.

ІV відміна

До четвертої відміни належать іменники середнього роду із закінченням -а (-я), що при відмінюванні в непрямих відмінках (крім знахідного й орудного) набувають суфіксів -ен-, -ат-, -ят-. Наприклад: кошеня, коліща, теля, плем’я.

Пояснення:

4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ