М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nadya1801
nadya1801
07.10.2021 15:51 •  Українська мова

Майже в усіх народів є улюблені рослини (Варіанти:разом, окремо, дефіс) символи. У канадців (Варіанти: тире, кома, нічого) скажімо(Варіанти:нічого, тире, кома) клен, у голландців (Варіанти:тире, нічого, кома) тюльпан, а в нас – калина. Калина (Варіанти:тире, кома, нічого) особливе дерево (Варіанти:окремо, разом, дефіс) кущ, яке з давніх-давен наш народ опоетизовував (Варіанти:кома, нічого, тире) оспівував у піснях. Ніжний цвіт (Варіанти:тире, кома, нічого) багряні ягоди (Варіанти:кома, нічого, тире) лікувальні властивості (Варіанти:тире, нічого, кома) усе це неповний перелік переваг калини над іншими рослинами. Чи ж не тому так дбайливо охороняли та доглядали калину? Наруга над нею вкривала людину неславою. «Ламатимете цвіт калини – накличете морози», – казали батьки дітям, аби ті не нівечили цвіту. Справді (Варіанти:тире, кома, нічого) калина цвіте наприкінці в _ (Варіанти:е, и) сни, коли вже відходять заморозки. Червоно (Варіанти:окремо, разом, дефіс) гарячі ягоди мають різноманітні лікувальні властивості. Зовсім н_ (Варіанти:е, и) давно на луках та на узлі(Варіанти:сс, с, сьс)ях наших сіл можна було побачити суцільні калинові гаї. Цим і пояснюється те, що в Україні немало населених пунктів з поетичною назвою _ (Варіанти:к, К)алинівка. Але зараз (Варіанти:нічого, тире, кома) на жаль(Варіанти:нічого, кома, тире)калини залишилося небагато. Якщо троянди та виноград (Варіанти:тире, нічого, кома) за влучним висловом Максима Рильського (Варіанти:кома, тире, нічого) символізують красиве та корисне, то кущ калини (Варіанти:тире, кома, нічого) увібравши обидві ознаки (Варіанти:кома, тире, нічого) опредметнює духовний потяг до своєї землі (Варіанти:тире, нічого, кома) до свого берега(Варіанти:тире, кома, нічого) до своїх традицій.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
найлешка
найлешка
07.10.2021
Ось сонце сховалося за хмари, небо стало сірим та низьким. У повітрі повіяло прохолодою. За кілька хвилин перші краплі дощу вдарили об землю. Вони були величезні! Асфальт під ногами став схожим на тканину у горошок, проте ненадовго. Дощ посилився й швидко намочив все навкруги. Дощ зашелестів по листві дерев, по пелюстках квітів, забарабанив по дахах будинків, постукав у кожне вікно. Разом із дощем прийшли свіжість, чистота та оновлення, ніби він змив не лише багатотижневий пил з доріг, а й втому з людських душ.
4,8(39 оценок)
Ответ:
DedSToporom
DedSToporom
07.10.2021
Це моя вишнева Україна. У зірках, у вербах, у квітці, у пташині, в дитячій усмішці, в дівочих очах, у хвилях Дніпра, в ланах золотої пшениці.

Україна... В цьому слові і смуток, і жаль, і біль, і недоля, і краса, і праця, і боротьба за волю, і воля, і боротьба за кращу долю.

Мужніми захисниками моєї землі були козаки. Згадаймо напади турків, татар, польської шляхти. І виникають в уяві образи Байди (Дмитро Вишневенький), Морозенка, Залізняка, Гонга, Наливайка. Від сили та відваги козацької не раз дрижав, стогнав, трясся Босфор, а в Скутарі хурдигу розбивали та кайдани ламали.

Славна ти, моя Україно, гетьманськими іменами. Високоосвічені мужі навої країни... Це і П. Сагайдачний, який не тільки боронив свою землю, а й дбав про освіту і культуру в Україні, заснував Києво-Могилянську академію. Вперше почав згуртовувати українців, щоб називатися народом, гетьман Богдан Хмельницький. У цьому його невмируща слава.
4,4(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ