В наш час багато чого змінилось.Люди стали несправедливими, в якісь мірі жорстокі.Вони хамлять , кидають папірці куди не треба , таким чином забруднюючи природу.Я думаю під цими жорстокими масками , скривається добра , вихована людина.Якщо замислитись над нашим майбутнім , і над майбутнім нашого міста можна сказати що воно не буде таке добре. Нам потрібно змінитись , поки не пізно. Ось давайте зараз повернемося в минуле.Якими ми були милими дітками ,як ми вибігали на двір бавлючись з іншими дітьми. Все було набагато краще , ніж зараз.А що зараз? Ми сидимо в соціальних мережах по 3-4 години , не допомагаючи свої рідним.Я думаю наше майбутнє , дійсно залежить від нас .
Майбутнє мого міста залежить і від мене
Часто, коли ми прогулюємося парками, садами нашого міста, ми бачимо купу бруду і сміття. Ми думаємо, що прибере хтось інший, та серце крає сором. Людина контролює свої думки, вона бачить те, чого не може побачити інша істота на землі. Але люди відрізняються своїм мислення та діями, характерами та думками. Деякі люди не мають совісті, бо вони забруднюють своє рідне місто. А інші, навпаки, піклуються про своє місто, прибирають сміття, садять рослини... Цим вони допомагають природі та дбають про чистоту свого міста. Так, інших людей змінити важко, але можно змінити самого себе. Тож почни з себе!
Ви чули казочку про край царя Гороха? (Запитальне речення, інтонація: питальна, мета: отримати підтвердження, чи знає слухач казочку.)
Чи знаєте, чому людей там стало трохи? (Запитальне речення, інтонація: питальна, мета: отримати пояснення або інформацію про причину зменшення кількості людей.)
Хтось іскру з люльки здув, а загасить не зміг. (Однорідні присудки, інтонація: звичайна, мета: описати подію, яка сталась.)
І знявсь пожар такий, аж загорівся сніг. (Просте речення, інтонація: звичайна, мета: описати подію, яка сталась.)
Підкреслені граматичні основи:
-Казочку про край царя Гороха
-Чому людей там стало трохи
-Хтось іскру з люльки здув
-Загасить не зміг
-Знявсь пожар такий
-Загорівся сніг