М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть скласти діалог " моя зустріч з дідом морозом "

👇
Ответ:
mityatimofeev
mityatimofeev
09.09.2022
Одного разу у домi я побачив самого Дiда Мороза вiн був з великою бiлою бородою и я спитав у нього :Привит ,а ти читав мого листа тобi ?-Звiсно синку читав!Ти хочеш велику нову машинку !- Так дуже-дуже ,батьки менi цього не подарували та я чекав цього подарунку вiд тебе ,ти менi його подаруэш ? - Звiсно-Прямо зараз?-Звiсно ж  нi !- а коли ? Завтра ти його побачиш пiд ялинкою,зачекай ще трiшки!-Гаразд! -Ну, тодi до побачення  !-Прощавай!=)
4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
silvia16
silvia16
09.09.2022
Давні слов’яни жили зі землеробства та осілого скотарства.Вони вирощували просо, ячмінь, пшеницю, жито, овес, льон і коноплі, віддаючи перевагу ярим сортам.Сіяти озимину навчились у другій половині 1 тис. З тварин розводили велику й дрібну рогату худобу, овець, свиней, коней.

Витоки слов’янства археологи вбачають іще в землеробських племенах Лісостепу, що їм доводилося боронитися від войовничих кіммерійців.Та було б хибним стверджувати, буцімто чорноліське населення – слов’яни. Йдеться лише про зародження якихось ознак духовного життя, побуту й господарства, притаманних за пізніших часів слов’янам.Століття за століттям – і в археологічних культурах лісостепової частини України таких ознак стає більше, що дає змогу дослідникам називати нашу землю прабатьківщиною слов’ян.
4,7(57 оценок)
Ответ:
nastysh20011
nastysh20011
09.09.2022

1. Не відволікайся! На уроці, особливо коли йде пояснення нового матеріалу, треба вести себе тихо і спокійно: не розмовляти і не відволікатися на сторонні речі. Якіцо вам щось не зрозуміло або просто не розчули, піднявши руку, зверніться до вчителя.

2. Поважайте вчителя та інших учнів! Бажаючи відповісти або вийти, обов'язково

руку. Звертаючись до когось, використовуйте ввічливі слова. Не перебивайте, коли хтось відповідає і не вигукуйте.

3. Дотримуйтесь правил техніки безпеки. По кожній дисципліні вони свої, але основним для всіх є бути уважними при роботі з небезпечними предметами, біля вікон і дверей.

4. Порядок на столі. Не допускайте безладу і наявності предметів, непотрібних для даного уроку (підручників, книг, іграшок та ін), які будуть вас відволікати від процесу навчання.

5. Не запізнюйтесь! Запізнення на урок, навіть з поважної причини, відверне і вчителя та учнів. Але якщо все-таки сталося: постукайте, вибачтеся і як можна швидше і тихіше сядьте на своє місце.

6. Вимикайте телефон. Категорично заборонено користуватися мобільним телефоном під час уроку, щоб не відбулося неприємностей, краще перед початком занять його вимкнути.

4,7(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ