Рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати. Зречення рідної мови, неповага до неї є рівноцінним до неповаги батька й матері, це веде до найбільшої кари — духовного каліцтва. Людина, яка не цінує культуру та мову свого народу, не може бути повноцінним членом суспільства. Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова.
Дтвердите адрес электронной почты и получите Школьные Знания.com
Задай вопрос из школьного предмета 5 - 9 классыУкраїнська мова 5+3 б
Міркування на тему "як зробити навчання в школі ефективнішим і цікавішим" ? Реклама
Следить Отметить нарушение АсяСергеевна 07.11.2016 ответы и объяснения
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ! Nala777 Nala777 Новичок Намою думку, шкільна програма є не надто ефективною. Учні українських шкіл вивчають близько 18-20 предметів, більшість з яких їх зовсім не цікавить. Я вважаю, що для того щоб навчання стало ефективнішим слід зменшити кількість навчальних предметів. Також , можна розділяти класи за здібностями: учнів,яким легше даються гуманітарні пермети й учнів,яким краще даються так званы "технычні" предмети неслід поєднувати в одні класи й навчати за однією програмою. Зрештою, у кожного є певні здібності і самеїх потрібно враховувати при навчанні. Генію математики наврядчи буде дуже цікаво на уроках мови чи літератури, натомість, учень що схильнийдо творчості може просто не зрозуміти матемаку- не має в нього здібностей й усе! тому я вважаю, що для того щоб начання стало ефективнішим і цікавішим слід зважати на здібності учнів .
..воно проросло під дбайливим сонцем, але потім сталося непередбачуване: побачивши зелену травинку бабуся вирвала її, подумавшм, що то бур"ян травинка полетіла і знов проросла в землі, де її ніхто не бачив, в чагарниках. влітку сільські хлопчаки вирішили сходити на озеро покупатися, і знайшли чарівну квіточку, яка колись була жахливим зерням. всі милувались, не могли намилуватися, тоді всі вирішили назвати цю квітку "надією", як називалося їхнє село, відтепер ця дивовижна квітка стала окрасою і візитною карткою села "Надія".
Рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати. Зречення рідної мови, неповага до неї є рівноцінним до неповаги батька й матері, це веде до найбільшої кари — духовного каліцтва. Людина, яка не цінує культуру та мову свого народу, не може бути повноцінним членом суспільства.
Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова.