М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-мініатюра "чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять".

👇
Ответ:
svishevaarina
svishevaarina
06.06.2022
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять… у істинності цього відомого вислову сумніватися не доводиться. Але, тим не менше, сміття на вулицях українських міст і сіл не меншає. Тому 16 березня у стінах райдержадміністрації відбулася оперативна нарада, яку зібрали очільники району. Це зібрання стало наслідком об`їзду представниками районної влади населених пунктів Обухівщини. На нараду до адміністрації було за чимало людей. Серед них – голови громад, керівники підприємств та представники державних служб, що мають контролювати благоустрій території. Критичний рівень забрудненості нашого району давно вимагає негайних і рішучих дій. Тим більше, що наведення ладу в населених пунктах – пряма вимога законодавства. З приводу результатів об`їзду доповідав заступник голови райдержадміністрації Олександр Бабенко. Він закцентував увагу присутніх на першочергових завданнях. Так, протягом місячника з благоустрою у районі заплановано багато роботи. І насамперед, слід прибрати територію та ліквідувати несанкціоновані смітники. На це органам місцевого самоврядування відведено всього тиждень. Якщо деякі населені пункти перебувають у відносному порядку, то у ряді з них ситуація дійсно критична. Серед останніх найбільші проблеми має Обухів. Також, як це не дивно, вкрай негативну картину комісія побачила в Трипіллі та Підгірцях, хоча в цих селах є всі умови для дотримання чистоти. У них є і власні комунальні підприємства, і можливість безкоштовної утилізації сміття на сміттєзвалищах, що розташовані на території цих сіл. Щоб не бути голослівними, організатори наради продемонстрували відео зйомку об`їзду. Картина, яку зафіксував об`єктив камери, виявилася дійсно непривабливою. Відповідальність за безлад у районі несе не лише місцева влада, а й екологічна інспекція та санепідстанція. Дісталося на горіхи і керівникам підприємств. Більшість з них абсолютно не дбають про порядок на власній території та площі, що закріплена за ними для прибирання. Ситуація ускладнюється ще й тим, що коштів на ліквідацію смітників цього року у бюджеті не закладено. Проте на прибирання у місцевих рад є всього лише тиждень – до наступного об`їзду. Один за одним пояснити свою позицію отримали представники населених пунктів. Дали слово і працівникам контролюючих органів. Останні пообіцяли, що, попри недосконалість законодавства, зроблять усе можливе, щоб повернути району первісну чистоту та красу.
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ymnikas
Ymnikas
06.06.2022

ответ:84. Угода від дев’ятнадцятого березня дві тисячі одинадцятого року

Народився двадцять восьмого квітня тисяча дев’ятсот вісімдесят шостого року

Подовжено до п’ятнадцятого серпня дві тисячі сімнадцятого року

Призначено на перше квітня дві тисячі одинадцятого року

Подовжено до сімнадцятого травня дві тисячі п’ятнадцятого року

Одружилися дванадцятого вересня дві тисячі п’ятого року

Документ видано вісімнадцятого січня дві тисячі третього року

Починаючи з десятого березня дві тисячі сьомого року

Виїхав двадцять четвертого лютого дві тисячі дев’ятого року

Програму затверджено шістнадцятого лютого дві тисячі одинадцятого року.

Объяснение:

4,7(30 оценок)
Ответ:
aydansuper12
aydansuper12
06.06.2022

Так

Объяснение:

Поняття народу і населення часто плутають. Проте між ними існує суттєва різниця.

Якщо кількість людей приїжджає на певнн місце і починає облаштовувати своє життя: будує будинки, народжкє дітей, збирає врожай. Таких людей ще не можна назвати народом. Так, є люди, будинки, домашні тварини, вулиці, діти. Але це ще не народ, правильніше було б назвати їх поселенням, селом, а, з часом, містом.

Пізніше у населення з'являються свої індивідуальні риси. Вони унікальні, властиві саме цим людям.

Тобто народ - це люди, що народились у визначеному місці, живучи за законами роду, сформували свої звички, традиції.

Їхній побут, організація життя, символіка, традиції, знання, досвід є джерелом їхньої сили. У таких умовах ростуть інші діти, люди повніше відчувають себе частиною одного цілого.

4,6(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ