М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
likunya
likunya
03.10.2020 14:34 •  Українська мова

б творення та від яких слів пішли такі слова: чайник, молодиця, робітник, веселун, неробство, підсвічник, підзаголовок, затишок

👇
Ответ:
148625
148625
03.10.2020
Чайник - чай- суфіксальний б, молодиця- молодий- суф б,робітник-робота- суф б,веселун- веселий- суф б,неробство- робити- преф-суф б,підсвічник- свічка- преф-суф б,підзаголовок - голова- преф-суф затишок-тиша- преф-суф б
4,7(2 оценок)
Ответ:
Чайник - чай- суф.сп.тв
молодиця- молодий- суф.сп.тв
робітник-робота- суф. сп.тв
веселун- веселий- суф. сп.,тв
неробство- робити- преф-суф.сп.тв
підсвічник- свічка- преф-суф сп.тв
підзаголовок - голова- преф-суф сп.тв
затишок-тиша- преф-суф сп.тв
4,8(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kmaj
Kmaj
03.10.2020
На мою думку , за свої гарні вчинки - не треба просити щось , або чекати на винагороду . Коли робиш людям добро , воно обов'ящково тобі повернеться . Треба допомагати іншим завжди .
Деякі люди вважають , що ось подарував прдарунок , и ти вже шедра та добра людина . Але це не так .
Не можна то бути щедрим , то ні . Щедрим ви повинні бути завжди . Так може статись , що заради іншого треба буде пожертвувати чимось своїм , і це правильно !
Тому , так і кадуть , щедрий не то , хто даруе, а той хто не шкодуе
4,6(91 оценок)
Ответ:
artemlis1302200
artemlis1302200
03.10.2020
Знання -це скарб.Людина, яка прагне знань, відчуває постійну потребу в їх поповненні. Чим більше вона пізнає, тим більше їй хочеться знати. Бо нові поняття, факти, ідеї розширюють коло інтересів, відкривають привабливі обрії ще не пізнаного. Не може приносити радість жодна справа, якщо ми не вміємо її виконувати. Тож треба наполегливо вчитися, щоб після тривалої навчальної праці відчувати ве­лике задоволення. Адже навчання дає пізнання, вміння і навички. Не треба боятись помилятися. Вміння вчитися на помилках — ключ до успіху. Щоб знайти своє покликання, справу всього життя, треба вчитися. Знання потрібні, щоб здобути професію. Про це треба замислитися вже в шостому класі. Безталанних людей немає. Є люди, що займаються не своєю справою. Найбільших успіхів людина досягає тоді, коли її здібності і схильності вчасно виявлені і розвинуті. Щоб вибрати професію, потрібно знати свої індивідуальні здібності. Школа повинна до учням обрати майбутню професію. Але багато залежить і від самих учнів. У кожного є улюблені навчальні дисципліни і ті, які здаються нам нудними і нецікавими. Хоча, на мою думку, нецікавих предметів немає. І якщо почати краще готуватися до «нецікавих» уроків, то незабаром вони стануть улюбленими. Знання додають упевненості у своїх силах, а це вже перший крок до успіху в житті.
4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ