ответ:Мама – перше слово в житті практично кожної людини. Скільки складено пісень, що оспівують материнську любов! Скільки є фільмів, мультфільмів, картин і п'єс про стосунки матері та дитини! Образ матері настільки міцно влився у культуру, що складно викреслити його звідти.
Головне та одне з найкращих якостей всіх мам на планеті – мама завжди пробачить. І неважливо, розбив ти вазу, або пішов з дому. Мама завжди прийме тебе таким, який ти є і захистить від негараздів навколишнього світу.
Коли я був маленьким і ходив в дитячий садок, я дуже пишався своєю мамою. Одного разу я навіть з найкращим другом посварився. Він говорив, що його мама краще, ніж моя. Я думаю, для всіх мами – найкращі!
ответ:Послухаймо, закотилась; дивився; заглядає, світять; намалюй, падають.
Усний розбір
Послухаймо — дієслово, початкова форма — послухати, доконаний вид, перехідне, наказовий іб, 1 особа, множина, І дієвідміна, у реченні — присудок.
Закотилась — дієслово, початкова форма — закотитись, доконаний вид, неперехідне, дійсний іб, минулий час, жіночий рід, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.
Дивився — дієслово, початкова форма — дивитися, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, минулий час, чоловічий рід, однина, II дієвідміна, у реченні — присудок.
Заглядає — дієслово, початкова форма — заглядати, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.
Світять — дієслово, початкова форма — світити, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, множина, II дієвідміна, у реченні — присудок.
Намалюй — дієслово, початкова форма — намалювати, доконаний вид, перехідне, наказовий іб, 2 особа, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.
Падають — дієслово, початкова форма — падати, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, множина, І дієвідміна, у реченні — присудок.
Письмовий розбір
Дивився — дієсл., п. ф. дивитися, недокон. вид, неперех., дійсн іб, мин. час, ч. р., одш, II дієвідм., присудок.
Заглядає — дієсл., п. ф. заглядати, недокон. вид, неперех., дійсн іб, тепер, час, 3 ос., одн., І дієвідм., присудок.
Світять — дієсл., п. ф. світити, недокон. вид, неперех., дійсн іб, тепер. час, 3 ос., мн„ II дієвідм., присудок.
Объяснение:
Ще є така традицыя на Традиція на Водохреща для того, щоб у домі завжди був порядок і спокій, свяченою водою прийнято окропити кожен куточок будинку, випити по ковтку і вмитися нею всім членам сім'ї, а також дати живності, яка є у господарів. Така вода має особливу силу й цілющість. Водохресною водою лікують рани, вона допомагає відвернути будь-яке лихо.
Після Водохрещенського вечора, на ранок відбувається хресний хід "на Йордань". У всіх містах і селах люди поспішають до священної воді, щоб принести в будинок святою водиці. На річці або озері в льоду обов'язково вирубується ополонка у вигляді хреста. Найсміливіші за традицією занурюються з головою - морози нікого не лякають. Адже тільки так можна очиститися від гріхів і хвороб.
У деяких українських містах зберігся традиція на Водохреща звичай після обряду хрещення води опускати в ополонку поліно, щоб водилися голуби та бджоли.