М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Увага! іть правильно провідміняти числівник 34 652. називний, родовий,давальний,знахідний,орудний,місцевий. дякую за )

👇
Ответ:
Anasxon2004
Anasxon2004
21.08.2021
34 652
Н. тридцять чотири тисячі шістсот п'ятдесят чотири
Р. тридцяти чотирьох тисяч  шестисот п'ятидесяти чотирьох
Д. тридцяти чотирьом тисячам шістсот п'ятидесяти чотирьом
З.тридцять чотири тисячі шістсот п'ятдесят чотирьох
О. тридцятьма чотирма тисячами шістьмастами п'ятьмастами чотирма
М.тридцяти чотирьох тисячах шестистах п'ятдесяти чотирьох
4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Киска11102844
Киска11102844
21.08.2021
   Скласти діалог про щастя пропоную так:
– Привіт, Оленко! Як справи?
- Привіт, Оксанко! Все добре. Вчора дивилась фільм під назвою «1+1» та тепер роздумую над тим, що таке справжнє щастя. Як думаєш?
- Я також дивилась цей фільм. Вважаю, що щастя для кожного своє.
- А що для тебе означає бути щасливою людиною?
- Для мене щастя – це близькі люди поряд, здоров’я всієї моєї родини.
- Мені дуже близькі твої погляди.
- А що означає бути щасливою для тебе?
- Я так само вважаю, що для щастя необхідне здоров’я, відсутність серйозних проблем та особисте щастя кожного з членів родини. Для мене це важливо.
- Мабуть, всі мають такі погляди.
- Я в цьому не впевнена. Декотрі люди вважають, що для щастя їм не вистачає купи грошей. Але я з цим не згодна. А ти?
- Звичайно, гроші – це комфорт. Але головного за них не придбаєш. Тому вони і не є, на мою думку, запорукою щастя. 
- Дуже цікава в нас вийшла бесіда. Дякую тобі!
- І тобі дякую, буде над чим помислити. Бувай!
4,5(9 оценок)
Ответ:
iwcukq
iwcukq
21.08.2021

А на русском написаиь можно?

Справедливость-это нечто хорошое.

Быть справедливым очень хорошо и сложно.Пример из жизни.Школа и учитель смотрит ты написал например "дуб",но к сожалению у тебя не красивый почерк и учитель не смог разглядеть и поставил как ошибку.Вот он проверяет другую тетрадку(тетрадку любимчика) и у него написано "дуп"-но как же любимчик!И не ставит ошибку.Вот что не справедливость.

В некоторых школах изучает предмет ОСЭ-Основы светкой Этики.тицырую строки учебника-"Страведливость-это моральное правило,регулирующие отношения между людьми при распреднлиние благ,наград,наказаний и доходов."

Аристотель-известный древний филосов считал справедливость  совершенной добродетельностью.Вот некоторые мудрые мысли про справедливость.Если сила соедениться со справедливостью,то что может быть силнее этого союза?(Эсхил).Быть добрым очем легко,быть справедливым - вот что трудно.(В.Гюго).Видить не справедливость и молчать-это значит самому участвовать в ней(Ж.Ж.Руссо).

 

 

4,5(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ