Объяснение:
Цілком справедливим буде твердження, що вміння чесно оцінювати себе, готовність визнавати власні недоліки й помилки є засадничими принципами, якими має керуватися людина в сучасному світі.
Спробую аргументувати виправданість такої думки. По-перше, уміння чесно оцінювати себе є важливим регулятором стосунків з іншими людьми. Неправильне уявлення про свою особистість породжує розчарування і внутрішні конфлікти. За завищеної самооцінки в людини часто виникає зневажливе ставлення до інших осіб, нетерпимість до чужої думки, прояви зарозумілості й зазнайства.
По-друге, чесність із собою дає змогу зберігати душевний спокій, правильно співвідносити свої можливості й досягнення, ставити лише ті цілі, які можна досягти, аби стати успішним.
Згадаймо Степана Радченка – головного героя урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто». Хлопець прагне підкорити місто, відчуває в собі здібність до літератури й жагучу потребу визнання власного таланту. Викривлене певною мірою сприйняття своєї особистості призвело до того, що Степан, зруйнувавши стосунки з багатьма людьми й утративши стійкі орієнтири в житті, залишається на самоті із роздвоєністю в душі.
Прикладом людини, яка, реально оцінюючи свої сили й можливості, змогла здійснити бажання нації й потреби державності, є постать Богдана Хмельницького. Він спромігся легітимізувати свою владу й налагодити міжнародні відносини з низкою європейських країн. Саме з Б. Хмельницьким пов'язане становлення української держави. Його внесок в історію рідного народу полягає у визволенні придніпровських земель від ярма польських магнатів, збереженні української мови й культури.
Отже, успіх у житті багато в чому залежить від самооцінки. Реальне сприйняття людиною себе впливає на вибір життєвих цілей і на результати, яких вона досягає.
НАДІЮСЬ ПОСТАВ ЛУТШИЙ ОТВЕТ
— Доброго дня. Звичайно. Яке у вас питання?
— Розумієте, у моєї племінниці завтра день народження. Хочу подарувати домашню тваринку, щоб і очі радувала, і клопіт не завдавала. Кого б ви порекомендували?
— Подивіться на цього чудового папугу. Буде весело цвірінькати и підіймати настрій.
— Цей варіант одразу відпадає. Бітько дівчинки страждає на головний біль. Думаю, зайвий гамір у домі йому не потрібний. —Тоді візьміть маленького хом'ячка. Багато клопіт він не завдасть, але до привчити дівчинку до відповідальності.
— Слушна думка. Але ж просто я його не принесу. Потрібна ще, мабуть, клітка і корм, хоча б на перший час.
— Усе це є в нашому магазині. Можете бути спокійні.Зараз принесу все потрібне.
— Будьте так ласкаві.
— Ось і маленький хом'як зі своїм "приданим".Забирайте.З вас 250 гривень за все.
— Гарно дякую за до До побачення.
— Звертайтесь ще. Хай вам щастить.