М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
chukovsema
chukovsema
05.02.2020 20:36 •  Українська мова

Зподаних групами слів утвори і запиши словосполучення, познач закінчення іменників. визнач їх відмінок. привітати, моряки; у, побувати, льотчики; прилетіти, з, теплі, краї; підгодівля,птахи; у, спитати, хлопці; зустрічати, товариші.

👇
Ответ:
Mrsozic
Mrsozic
05.02.2020
Привітати моряків - Зн.в.,
побувати у льотчиків - Р.в.
прилетіти з теплих країв - Р.
підгодівля птахів - Р.в
спитати у хлопців - Р.в
зустрічати товаришів - Зн.в.
4,8(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lera1059
lera1059
05.02.2020
Екзотизми - це слова або вирази, які мають особливе походження або використовуються для опису незвичайних або непересічних речей. Вони можуть належати до різних тематичних груп, залежно від того, з якою сферою життя ми їх пов'язуємо.

У запитанні наведені декілька тематичних груп, до яких можуть належати екзотизми: суспільно-політичні реалії, спорт, побут, культура й мистецтво та кулінарія.

1. Суспільно-політичні реалії: В цій групі можна знайти екзотичні слова та вирази, що пов'язані зі святами, традиціями та обрядами різних народів, політичними процесами у різних країнах або з історичними подіями.

2. Спорт: Тут можна віднести назви різних видів спорту, які є популярними або унікальними для певних країн або культур. Наприклад, "сумо" в Японії, "крикет" в Англії або "капоейра" в Бразилії.

3. Побут: У цій групі можна виокремити екзотичні назви предметів побуту або побутові звичаї і традиції. Приклади таких слов: "кімоно" (японський національний одяг), "хату" (традиційна африканська хата), "сарі" (індійська жіноча вишиванка).

4. Культура й мистецтво: Сюди входять назви музичних жанрів, танців, мистецьких напрямків та інших проявів культури, що є незвичайними або унікальними. Наприклад, "фламенко" (іспанський національний танець), "кабуки" (японський театральний жанр), "грація" (характерний стиль танцю в балеті).

5. Кулінарія: В даній групі можуть знаходитися назви національних страв або інгредієнтів, а також кулінарні терміни, що характерні для конкретних кухонь. Наприклад, "суші" (японська страва з рису та сирої риби), "тако" (мексиканська тортилья з начинкою), "коріндр" (трава, яка використовується в кулінарії різних країн).

Із цього переліку видно, що екзотизми можуть бути пов'язані з різними сферами життя та діяльності людей. Важливо зазначити, що екзотизми не можуть бути віднесені лише до однієї групи, оскільки вони можуть вживатися у різних контекстах та мати різні значення.
4,4(25 оценок)
Ответ:
1. У рядку А) робити, купається, в’язала; все дієслова записані в неозначеній формі. Дієслово робити записане в формі основи, не змінюється залежно від особи та числа.
2. Дієслово може мати різні види. В даному випадку, варіанти видів дієслів наведені на вибір: теперішній і майбутній, дійсний і наказовий, складний, доконаний і недоконаний. Правильна відповідь: Г) доконаний і недоконаний. Дієслова можуть мати доконаний або недоконаний вид, що вказує на те, чи завершена дія в момент настання часу.
3. У рядку В) вивчати, привітав, говорити; всі дієслова є недоконаного виду. У недоконаному виді дієслова виражають не завершену дію.
4. У рядку А) не пише листа, читає книжку; всі дієслова є перехідними. Перехідні дієслова використовуються з додатком, позначають дію, яку дієсуб'єкт розповідає або здійснює до об'єкта.
5. У рядку Б) не/навидіти, не/хтувати, не/добачати; всі дієслова з даного рядку записані разом з прийменником "не". В російській та українській мовах деякі дієслова можуть записуватися разом із прийменником "не".
6. У рядку Г) сидить, зріжемо, вивчу; всі дієслова є теперішнього часу.
7. Дієслова майбутнього часу можуть бути вжиті в реченнях, які передають події, що відбудуться в майбутньому. За варіантами відповідей найбільш правильною є В) Засинають поля, облітає гілля, і садами по жовтому листі лине осінь в багрянім намисті.
8. Речення, у якому вжито дієслова минулого часу, це В) Бринять живою радістю ліси, як ранок спалахне на небокраї.
9. Речення, у якому вжито безособове дієслово, це А) Смеркалося… огонь огнем кругом запалало.
10. Назви дієслова перелічені у рядку Г) дійсний, умовний, наказовий.
11. Відповідності між дієсловами в реченні та цих дієслів:
1. дійсний - В) – Біжи, сину, до дяді, дай чолом.
2. умовний - А) І риба співала б, коли б голос мала.
3. наказовий - Б) Світла зелень розгойдалась, розгулялась, попливла (М.Рильський).
12. У рядку В) А Віталик спить після втоми та виснаги; зазначено назву дієслова в реченні. В решті рядків названі інші частини мови, а не дієслова.
4,6(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ