1)Запоріжсталь - завод-велетень!(ставиться тире, бо підмет і присудок виражені однією частиною мови).
2)А дівчина була, як сонце.(слово "як" у значені "мов", а перед "мов, немов" завжди ставиться кома. тут порівняльний зворот: дівчина - це сонце)
3)Вірний приятель - то найбільший скарб.(ставиться тире, бо підмет і присудок виражені однією частиною мови. "приятель - скарб").
4)Ти ж не лише поет? (ніяких розділових знаків не ставимо, окрім знаку питання, оскільки речення питальне. хоча речення може бути і розповідне...на розсуд автора.)
На величезній прекрасної планеті Російська мова в країні Морфології живуть різні Частини мови, багато з яких вам уже добре знайомі. Назвіть їх.
- Правильно, це іменники, дієслова, прикметники, займенники, числівники, прийменники, сполучники, частки, вигуки і, звичайно, прислівники. Ось про говіркою і піде у нас розмова на уроках російської мови.
Прислівник - дуже старе слово, зустрічалося ще на Давньої Русі.
Головна особливість прислівників, то що вони пов'язані з дієсловами, прислівник при дієслові виконує ту ж функцію, що і прикметники при іменник, уточнюючи його, повідомляючи йому четткость. У зв'язного мовлення наріччя найчастіше вживається при дієслові і прилагательном.
ж.р.-людина, здатність, можливість
с.р.- середовище, спілкування, знання