Складіть будь ласка речання хоча б на одну схему: 1)о,о, та о, та о, та о. 2)о,о, о,о,о. 3)о і о, о і о,о. 4)о,о, о,о і о. 5)о і о, і у о, у о, у о. о- однорідні члени речення. якісь інші слова.
1) Оля,Катя,Сашко підійшли до Марини Олегівни та зробили комплімент,та до та усміхнулись. 2)Рожеві,червона,жовті квіти знаходилися у саду,у квітнику,біля дома. 3)Сашко і Ольга,Катерина і Наталка вирішили у бабусі на городі посапати,покопати. 4)Квіти,тварини,дерева всі чекали приходу Маринки,Петра і Наталки 5)Маринка і Ольга,і Сашко побували у парку,у саду,у школі.
Ким би я хотiла стати в майбутньомуПiсля шкiльних рокiв ми станемо на порозi самостiйного життя. Настане час визначити свої уподобання й обрати одну з дорiг, на якiй би можна було б якнайповнiше себе реалiзувати.
Нелегко обирати фах. На сьогоднi налiчується близько чотирьох тисяч рiзноманiтних професiй. А треба обрати ту, яка приносила б людинi задоволення вiд працi i користь людям.
Я б хотiла присвятити своє життя людям: хочу стати лiкарем. Чому? Тому, що найбiльше диво i найдорожчий скарб у свiтi - це життя людини. Оберiгати здоров’я i життя людей - найблагороднiша справа.
Професiя лiкаря - одна з найдавнiших професiй на землi. Ще змалку пам’ятаю доброзичливих, лагiдних людей у бiлих халатах, що приходили менi на до коли я хворiла. Професiя лiкаря потребує пос-тiйного вдосконалення, великих знань, високої майстерностi; бо кожен час має свої "хвороби вiку”. I, на жаль, цим хворобам немає кiнця.
Колись лiкарi навiть мрiяти не могли про пересадження певних органiв, а сьогоднi - це реальнiсть. Але, на жаль, людство зараз має такi хвороби, як СНIД i невiдомiекологiчнi захворювання. I знову лiкарi борються за здоров’я i життя людей.
Не останню роль у моєму виборi професiї вiдiграли лiтература та кiно. Лiкарi, медичнi сестри, санiтари перш за все турбувалися про життя iнших людей, виявляючи при цьому свою безстрашнiсть, мужнiсть, вмiння приймати правильнi професiйнi рiшення. Де ллється кров i гинуть люди, там першими на до приходять медики.
Вiйни, екологiчнi та природнi катастрофи, аварiї несуть людям бiль, горе, смерть. Оперативна своєчасна до медикiв рятує життя людей, що потрапили в бiду.
У роздумах про своє майбутнє я звертаюсь саме до таких особистос тей, що раз i назавжди присягнулися словами клятви Гiпократа i не зрадили її, прагнули кожен мiрою своїх можливостей служити найгуманнiшiй справi на землi. Я прагну стати лiкарем, бо хочу турбуватися про здоров’я людей, продовжувати їхнiй вiк, вчасно рятувати їм життя, надаючи їм професiйну медичну до
Людина – творіння природи, її унікальна і розумна частина. Природа й людина взаємопов’язані і впливають одна на одну.
Людина живе в оточенні тіл природи. Рослини дають їй продукти харчування, корм для свійських тварин, сировину для промисловості, речовину для виготовлення ліків тощо.
Тварини забезпечують людину цінними продуктами харчування. Вони є зручним видом транспорту у важкодоступних місцях земної поверхні (гори, пустелі) і в сільській місцевості. Хутро, шкіра та вовна деяких тварин забезпечують людину теплим одягом.
У давнину люди майже повністю залежали від природи. З часом, вивчивши природу, вони навчилися не лише пристосовуватися до неї, але й активно змінювати її в бажаному для себе напрямі. Вплив господарської та інших видів діяльності людини на природу зростає з року в рік. Доволі часто цей вплив завдає невиправних змін природі. Через активну й не завжди раціональну діяльність людина все частіше стає причетною до зникнення представників живої природи – тварин і рослин. Надмірне промислове будівництво, осушення заболоченої місцевості, вирубування лісів призводить до зникнення рослин і тварин на великих площах.
Господарська діяльність людини, як правило, негативно впливає на природу. Промислові підприємства забруднюють своїми відходами воду, повітря, ґрунти. Кількість викидів забруднюючих речовин за останні десятиріччя значно збільшилася. Наприклад, обсяг води, забрудненої промислово-побутовими відходами, становить понад 16 % річкового стоку. Спалювання палива призводить до щорічного викидання в атмосферу понад 1 млрд. тонн продуктів неповного згоряння. У великих містах щороку накопичується величезна кількість побутового сміття, знищення якого становить значні труднощі.
Основні райони забруднення – це міста й промислові центри. Зосередження промислових підприємств, сотень тисяч автомобілів на обмеженій території призводить до збільшення запилюження й загазованості повітря. Концентрація пилу в місті є в 150 разів вищою, ніж над океаном, і в 15 разів вищою від сільської місцевості.
Людина, втручаючись у природу, повинна пам’ятати, що природа залишається єдиним і незмінним джерелом усіх багатств, які потрібні людині для існування. Тому головний обов’язок кожної людини і всього суспільства в цілому – це дбайливе ставлення до природи, збереження представників рослинного і тваринного світу.
Зберегти природу, примножити її багатства – справа державної важливості. Тому й приймають у нашій державі закони на користь збереження природи. Важливу роль у цьому відіграють природоохоронні території. Це заповідники, національні парки й ботанічні сади, яких в Україні чимало. На цих територіях забороняється вести господарські роботи, полювати на тварин, збирати насіння й плоди рослин.
2)Рожеві,червона,жовті квіти знаходилися у саду,у квітнику,біля дома.
3)Сашко і Ольга,Катерина і Наталка вирішили у бабусі на городі посапати,покопати.
4)Квіти,тварини,дерева всі чекали приходу Маринки,Петра і Наталки
5)Маринка і Ольга,і Сашко побували у парку,у саду,у школі.