М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Надворі весна вповні. куди не глянь - скрізь розпустилося, зацвіло пишним цвітом. ясне сонце, тепле й приязне, ще не веліло покласти палючих слідів на землю: як на великдень дівчина, красується вона в розкішнім вбранні. поле - що безкрає море: скільки глянеш - розіслано зелений килим, аж сміється в очах. синім шатром розіп'ялося небо - ані пляминочки, ані хмариночки, чисте, прозоре. з неба, як розтоплене золото, ллється на землю блискуче світло сонця; на ланах грає сонячна легенький вітерець подихає з теплого краю, перебігає з нивки на нивку, живить, освіжає кожну билину. і ведуть вони між собою таємну розмову, чутно тільки шелест жита-травиці а згори лине жайворонкова пісня: голос, як срібний дзвіночок, тремтить, переливається, застигає в повітрі перериває його перепелячий крик, заглушає сюрчання трав'яних коників - і все те зливається докупи в чудний гомін, вривається в душу, розбуркує в ній добрість, щирість, любов до гарно тобі, любо, весело! на серці стихають негоди, надія обгортає тебе добрими думками, бажаннями. хочеться самому жити и любити, бажаєш кожному щастя. надо план, тези і тематичні виписки. ііі !

👇
Ответ:
Школяяяра
Школяяяра
08.08.2021
План:
1. Весна крокує краєм.
2. Довгожданна красуня прийла у поле.
3. Чарівні подихи весни.
4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
missmira21
missmira21
08.08.2021

ответ:Для своєї картини С. Васильківський вибрав найбільш типовий для України краєвид. Безкра нив, луки, вкриті густою травою, ліси та переліски, насичені яскравими барвами.На картині ми бачимо волів, які пасуться біля озерця.Десь неподалік відпочивають люди після тяжкого дня.Ці воли для них воли-це скот, який символізує своєрідній символ землеробства та достатку.на цьому пейзажі, людина відійшла на другий план,а головними на пейзажі виступають воли.Ця тварина споконвіку допомагала людям, і супроводжувала людей від ранку до ночі.Пейзаж "Козача левада"-це признання Батьківщині в безмірній любові.

Объяснение:

4,7(14 оценок)
Ответ:
51201826
51201826
08.08.2021
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
4,4(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ