М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
on82
on82
12.01.2021 00:55 •  Українська мова

Напишіть план до кожного абзацу , в плані повинно вийти 8 пунктів в цілому . вміння переконувати. під час дискусії необхідно уміти швидко визначити головні проблеми й зосередити зусилля на їх розв'язанні. досвід показує, що в дискусії слід керуватися правилом: «поступись опонентові усім, чим можна поступитися, і не стверджуй нічого такого, чого не можеш довести». якщо ви хочете переконати слухачів у правильності того, що говорите, то не досить буде сказати «це так і ось так». не думайте, що люди повірять вам лише тому, що ви їм про це говорите. щоб їх переконати, требам неодмінно викласти докази у формі фактів або свідчень. одним із видів доказу є посилання на авторитет. адже більшість знань нам опосередковано передали люди, які були або є фахівцями у тій чи іншій галузі. щоб доказ був переконливим, необхідно назвати ім'я та прізвище авторитетної людини, на яку посилаєтесь. замало сказати: «багато визначних учених вважають, » щоб вплинути на аудиторію, промовець повинен бути впевнений у своїх силах, уміти завоювати повагу слухачів своїм виступом. його мова має свідчити про те, що він досконало знає предмет і добре підготувався до виступу. початок виступу має вирішальне значення для створення у слухачів приємного враження. жести і міміка повинні бути невимушеними, а темп мовлення ні монотонним, ні надто швидким. запальна дискусія закінчилася. ваші аргументи перемогли, більшість учасників дискусії з вами погодились. аргументи іншої сторони були відкинуті. поставте себе на місце опонента. подбайте про те, щоб ваш після дискусії не залишався самотнім, щоб він не відчував озлобленості і гіркоти поразки. запам'ятайте, що там, де один тріумфує, у другого виникає неприємне відчуття програної справи. натомість там, де ніхто не поводиться як переможець, ніхто не відчуває себе переможеним. (за і. томаном.)

👇
Ответ:
magnolyabz
magnolyabz
12.01.2021
1. Вміння переконувати
2. Досвід
3. докази у формі фактів або свідчень.
4. Вид доказу -- авторитет
5. Вплив на аудиторію
6. Жести і міміка.
7. Запальна дискусія та її закінчення
4,8(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1. приготуй(присудок) локшину(додаток) по-флотськи(обставина). 2.заведіть(присудок) зошит(додаток) у клітинку(додаток). 3. редактор(підмет) попросив(присудок) доопрацювати(присудок) статтю(додаток). 4. друз(підмет)і виявили(присудок) бажання(присудок) освіжитися(додаток). 5. у вівторок(обставина) поїду(присудок) відпочивати(присудок) до моря(додаток) 6. його(означення) погляд(підмет) спрямований(означення) у море(додаток) 7. про гривну(означення), нагрудну(означення) прикрасу(додаток), я(підмет) дізналася(присудок) з книжки(додаток). 8. через затори(додаток) я(підмет) спізнився(присудок) на десять(обставина) хвилин(додаток). 9. обовязково(обставина) відвідайте(присудок) чигирин(додаток) - славне(означення) козацьке(означення) місто(додаток). 10. читати(присудок) мене(додаток) навчили(присудок) в пять(обставина) років(додаток). 11. клен(підмет) навпроти(обставина) тішить(присудок) тінню(додаток), яка падає(присудок) від нього(додаток). 12. пропливши три кілометри(обставина,дієприслівниковий зворот), обовязково(обставина) сходи(присудок) в сауну(додаток). 13. шоколад(підмет), загорнутий у фольгу(означення, дієприкметниковий зворот), краще(обставина) зберігається(присудок). 14. люблю(присудок) слухати(присудок) пісні(додаток) про кохання(додаток). 15. промінь(підмет) сонця(додаток) поволі(обставина) заливає(присудок) золотом(додаток) кімнату(додаток). 16. світлана(підмет), як пава, поважно(обставина) проходить(присудок) під вікнами(додаток). 17. команда(підмет) з одеси(додаток) здобула(присудок) переконливу(означення) перемогу(додаток).
4,5(80 оценок)
Ответ:
лиза27011971
лиза27011971
12.01.2021
Батьківщина - що вона для мене значить. такими рядками в. сосюра звертається до нас: .. любіть україну у сні й наяву вишнева свою украї щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій мальовничій землі - в нашій славній україні. любов до батьківшини починається з любові до рідної хати, стежки дитинства, до мудрості народної казки. не знаючи історії рідного народу, не можна бути громадянином своєї держави. як і для кожного з нас, батьківщина для мене - це місто, де я народився і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів. батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувати у світі. батьківщина - це все, що мене оточує і небо, і зорі; ліси і поля: ; люди, які поруч зі мною в радості чи в смутку; це те, що підтримує людину у час негоди, дає сили пережити усі негаразди. нехай рідна земля пошел нам силу для життя. подивіться на голубе небо і думкою, як у тій чудовій пісні, пол и не могу аж до сонця і зірок і поглянемо на трепет ну землю, - тоді відкриється нам на зелено-голубому лоні планети край, що нагадує собою серце, - і це україна, співучасті рідна моя земля. шкільна бібліотека я тихенько відчинив двері та відразу ж потрапляють у справжнє "книжкове місто" з вулицями та площами, палацами й будинками. це наша шкільна бібліотека. є тут і свої мешканці - звичайні книги. вони живуть на своїх полицях, кожна на певному місці, й чекають читачів. тихо в бібліотеці, мовчать книжки, про щось розмірковують. але я знаю: як тільки візьмеш книгу в руки, відкрито першу сторінку - і почне вона розповідати. тихенько поведе у незнайомий, цікавий, дивовижний, чудовий світ, познайомити з прекрасними людьми, відповість на безліч запитань. але як же знайти потрібну книгу? і тут завжди на мені приходить наш шкільний бібліотекар. це справжній провідник у цьому мудрому царстві. він порадить, підкаже, розповість, що, як і де прочитати. спочатку я відкрив для себе мудрість українських народних казок, потім до мене прийшла ніжна й сильна леся українка, а читаючи всеволода нестайка, ми сміялися всією родиною.
4,6(60 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ