М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спильнокореневи слова до слова рики(реки) на украинском языке и какой общий коринь в них

👇
Ответ:
Qeasdzxcrfv
Qeasdzxcrfv
10.07.2020
Ріки, річечка річ, рік
4,7(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
marenich101520
marenich101520
10.07.2020

що зробити, щоб в нашому місті завжди панувала чистота? щоб навколо не валялися недопалки, фантики, пластикові упаковки? і щоб мешканці нашого міста не дихали димом та пилом?

я вважаю, що для чистоти в місті, звичайно, багато робиться. щоранку на роботу виходять двірники, замітають вулиці, двори, сквери та парки. потім сміттєвози вивозять відходи з кожного контейнера, з кожного під'їзду. уявляєте, що було б, якби всього цього не робили? місто просто потонуло б в опалому листі, пляшках, обгортках, зламаних речах та кухонних очистках!

інша справа, що двірники працюють, а інші городяни їм роботи. невиховані люди сміття де попало, мимо урн. таких людей, на жаль, багато. от місто і виглядає брудним, засміченим.

а от якщо кожна людина перестане жбурляти на асфальт недопалки, кидати на газони порожні упаковки, «ховати» в кущах пластикові пляшки, то в місті стане чисто. як за чарівної палички! але так має чинити кожен городянин. не треба кивати один на одного та говорити: «а чому я? нехай сусід дбає про чистоту! ». потрібно зробити своїм особистим правилом дотримання чистоти не тільки у себе вдома, але й у місті. чистота нашого міста залежить від совісті кожного його мешканця.

думаю, якщо кожен городянин буде думати про екологію, то не буде в місті сміття. і не тільки центр міста, а навіть околиці стануть чистими. а також вдасться вирішити й інші проблеми екології міста. наприклад, поменшає диму із заводських труб і вихлопів автомобілів, що забруднюють повітря в місті. або отруєних вод від заводів та фабрик, які псують воду в річках та джерельцях нашого міста. головне - не буди байдужим та зробити те, що в наших силах.

4,6(9 оценок)
Ответ:
Colere
Colere
10.07.2020
Кожна епоха дає свої поняття про цінності. Для епохи середньовіччя характерне матеріальне збагачення, для епохи Відродження - духовне зростання, для епохи сорокових років XX століття - завоювання і загарбання. З цього прикладу можна багато сперечатись, можна наводити докази і свідчення, але одне є незмінним, те, що не вимагає доказів, твердження, що найбільше багатство — хліб. 
Коли хліба обмаль — його не може замінити ні золото, ні інші коштовності. Матеріальні блага нічого не варті, коли голодні їх виробники. 
Звернімося до історії: Радянський Союз у 1933 році продавав хліб за золото, коли Україна гинула від голодомору. Недаремно старі люди такі заощадливі, бо вони пережили це страхіття. Моя бабуся, даруючи мамі свою каблучку, застерігала: «Бережи, може колись за неї виміняєш шматок хліба». У роки Великої Вітчизняної моя бабуся ходила на село вимінювати продукти за речі. А у 1947 році, коли в місті відмінили хлібні картки, село вимирало від голоду. Божевільні від голоду люди здатні були на вбивство заради шматка хліба. 
Одного разу в музеї я бачив шматочок блокадного хліба, одноденну норму ленінградця. Я вжахнувся від побаченого, бо той сіро-коричиевий шматочок швидше нагадував землю, змішану з половою, ніж хліб. 
Пригадую фільм, побачений у дитинстві. Ішлося про дореволюційне село: господиня крає хліб, наділяє ним усю родину, а крихти змітає у долоню і їсть. Але були часи, коли хлібом не дорожили ні в місті, ні в селі. Тоді він був дешевим. Ним годували худобу, він лежав на смітниках. Це жахливо, коли хліб не шанують у місті, але ще більш жахливо, коли не шанують у селі. Мене дивує, як хлібороб може не цінувати хліб! Народна мудрість навчає нас: «Хліб — усьому голова», «Є хліб — буде й пісня». 1 дійсно, без хліба не буває смачною иайвишуканіша страва, а пісню заводить лише сита людина. 
Хліб — це геніальний витвір людини, у якого немає конкурентів. Хліб — це святиня. Не даремно хлібом і сіллю зустрічають бажаних гостей, хлібом-сіллю благословляють матері своїх дітей. І це не тому, що хліб і сіль — основні продукти, а тому що це уособлення рідної землі, символ праці і надії на майбутнє. Хліб — це міра совісті і людяності. 
4,6(29 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ