М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sergo3g123g
sergo3g123g
06.08.2022 22:57 •  Українська мова

Нужно подабрать спільнокореневі слова до слова(сонце,роса,зброя,погода,ранок,звильнити)

👇
Ответ:
Дага72
Дага72
06.08.2022
Сонечко, зори,зоряний,ранковий,ранний,звильнений . ну а больше яне знаю. ( извини что пишу с ошибками, просто нет укр. алфавита)
4,8(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lydakkr
lydakkr
06.08.2022

Відповідь:

1. Гарячі коні помахували обтиканими виноградним листям головами, а дівчинка у вінку з виноградної гіллячки тягла за собою на віз кілька стятих батьком довгих лозин з делікатним лапатим листом та позакручуваними тоненькими вусиками. (М. Коцюбинський.)   - я би не відокремлювала нічого, але якщо мусить бути щось виділено комами, то поширені неузгоджені означення після означуваного слова з делікатним лапатим листом та позакручуваними тоненькими

вусиками

2. Наляканий громовицею (відтінок причини),  кінь тихенько заіржав. (М. Стельмах.) 3. Сірі султани пилюки, звихреної конем (пвсля означуваного слова), осідали на скошеній стерні.  (Григорій Тютюнник.) 4. Сповнений любові (відноситься до особового займенника), я іду по вулиці вузькій. (В. Сосюра.) 5. Налита сонцем і вітрами (відокремлений від означуваного слова іншими членами речення), хлюпоче веслами весна. (М. Стельмах.) 6. Враз темніє, і, до цвяшків подібні (відокремлений від означуваного слова іншими членами речення), прорізуються зорі мовчазні в осіннім небі. (Л. Первомайський.) 7. На галяву вискакує з гущини сарна і, зачарована чудовим концертом (відтінок причини), зупиняється. (М. Коцюбинський.) 8. Сполоханий світлом (відтінок причини), хижак звів голову й  пильно дивився у віконце. (М. Трублаїні.)

Пояснення:

4,4(73 оценок)
Ответ:
Xessiafel
Xessiafel
06.08.2022

Як будь-яка якість характеру, справедливість потребує людської наснаги. Для цього потрібна чесність, завзятість, небайдужість, а головне милосердна душа. Постає хвилююче питання: чи це легко вдається? Відповідь досить неоднозначна, як на перший погляд. Проблема навіть не у складності цієї чесноти, проблема полягає в невпевненності людини щодо своїх вчинків. Проте, знаю напевно, що якщо особистість дійсно прагне до самовдосконалення, душевної гармнонії, значимості власного "Я" , врешті-решт справедливості - вона не зупиниться ні перед чим.

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ