М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
w678Kordroy
w678Kordroy
05.05.2023 18:04 •  Українська мова

Розповідь про вулицю а якій ти живеш(я живу на улице нахимова)4 клас

👇
Ответ:
ghvcn
ghvcn
05.05.2023
Я живу на вулиці . Вона дуже велика та гарна. На весні біля мого будинку № ___ зацвітають пахучі конвалії та зеленіють величезні дерева. Тут розташований невеликий дитячий майданчик. На ньому постійно граються дітлахи. На вулиці я іноді катаюся з друзями на роликах. На мою думку моя вулиця найкраща бо я тут виріс! 
4,7(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
snagaytsev1
snagaytsev1
05.05.2023
Фразеологізми - це особливий вид висловів, які виникли на основі народних приказок, прикмет, прислів'їв та інших народних висловів. Вони мають своє особливе значення, яке може відрізнятись від прямого значення слів, що входять до складу фразеологізму. Їх можна брати в текстовому та ітературному контексті, щоб зрозуміти їхнє значення і використовувати їх у мовленні.

1. "Товкти воду в ступі" - це фразеологічний вираз, який використовується, щоб сказати про безплідну і марну роботу, яка не приносить жодного результату. Цей вираз походить з народної приказки і має буквальне значення того, що людина марно робить одну й ту саму роботу, не домагаючись успіху. Наприклад, "Хлопець проводив години перед комп'ютером, але він лише товк воду в ступі, так і не знайшов покращень у своїх навичках програмування".

2. "Піймати облизня" - це фразеологічний вираз, який означає отримати несправедливе або неприємне обговорення чи критику з боку когось. Цей вираз походить з народної приказки і має буквальне значення того, що людина випадково упіймала облизня, що може викликати відразу або відчуття образи. Наприклад, "Учень виступив з розповіддю, але отримав обридлі коментарі від своїх однокласників. Він піймав облизня та засмучений від цього".

Я сподіваюся, що мої відповіді були зрозумілими та інформативними для тебе як для школяра! Якщо у тебе є ще якісь питання, будь ласка, відпиши мені.
4,8(62 оценок)
Ответ:
smirnovadara747
smirnovadara747
05.05.2023
1. Укажіть односкладне речення.
В данном примере односкладным речением является ответ А: "На полі одразу зчинився галас" (М. Стельмах). Оно состоит из одного такого связанного главного именного слова, как "галас".

2. Односкладне речення з головним членом — підметом — це:
Односкладное речение с главным членом – подлежащим – это означено-особовое предложение (вариант Г).

3. Укажіть означено-особове речення.
Означено-особовым речением является ответ В: "Вклоняюсь кожному ліску з любов’ю й відданістю сина" (Д. Луценко). В этом предложении глагол "вклоняюсь" является главной частью, которая указывает на действие и исполнителя этого действия.

4. Визначте тип односкладного речення.
В предложении "Пахло прив’ялим полином" (Л. Первомайський) типом односкладного предложения является безособовое предложение (вариант Г), так как в нем отсутствует подлежащее, указывающее на конкретного исполнителя действия.

5. Укажіть рядок, який містить неозначено-особове речення.
Среди представленных рядков неозначено-особовое предложение содержится в ответе Г: "Не вчи орла літати" (Нар. творч.). В этом предложении отсутствует подлежащее, указывающее на конкретного исполнителя действия.

6. Укажіть безособове речення.
Безособовым предложением является ответ А: "Субота. Вечір. Череда остання скотилася з зеленого узгір’я" (Б. Лепкий). В этом предложении отсутствует подлежащее, указывающее на конкретного исполнителя действия.

II рівень
7. Установіть відповідність між односкладним простим реченням і його видом.
1 - означено-особове
2 - неозначено-особове
3 - узагальнено-особове
4 - безособове
Стану в житті малою хвилиною, чорною гілкою на тополі (А. Малишко) - 1
Тихо і ясно над лісовим озеречком (М. Стельмах) - 3
За добро добром платять (Нар. творч.) - 3
Взимку та повесні курінь відчинено з ранку до вечора і цілу ніч (Григір Тютюнник) - 4
Кричали до Бога, до чорта, до людей (В. Винниченко) - 1

8. Замініть повне речення неповним.
В данном примере полное предложение "Ранні пташки росу п’ють, а пізні пташки сльози ллють" можно заменить неполным, например, "Ранні пташки росу п’ють, а пізні пташки…"

III рівень
8. Поширте подані односкладні речення.
Поданные односкладные предложения "Ранок" и "Вітерець" можно развить, добавив информации и составив, например, такие полные предложения: "У синій хмарній неспокій тремтить ранок" и "Вітерець зморшує озеро, граючи з травою".

9. Перебудуйте двоскладне речення в односкладне, виконайте синтаксичний розбір.
Перестроить двухчленное предложение "З відкритих дверей віє холод" в односкладное можно так: "Віє холод з відкритих дверей". В этом предложении присутствует головной член "віє", который выполняет функцию глагола и указывает на действие. Также присутствует подлежащее "холод", которое указывает на объект действия.
4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ