Зрада. Перехід на бік ворога; порушення вірності в коханні, дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів тощо: зрада батьківщини, чорна зрада, обвинувачення в зраді. Зрадництво. Поведінка, вчинки зрадника. В тиші клацали затвори. Здавалося, ще мить – і вчиниться така ганьба зрадництва й мерзоти, що її не змити вже нічим повік (О.Довженко). Зрадливість, -вості, ор. -вістю. Властивість зрадливого. Думка про зрадливість похвали від ворога стає найблискучішою з його думок (В.Собко).
Називний 2015,90,562,1962 родовий дві тисячі п'ятнадцятого ,дев'яностого,п'ятсот шістьдесят другого,тисяча дев'ятсот шістьдесят другого давальний дві тисячі п'ятнадцотаму ,дев'яностому,п'ятсот шістьдесят другому,тисяча дев'ятсот шістьдесят другому знахідний дві тисячі п'ятнадцятий,дев'яностий,п'ятсот шістьдесят другий,тисяча дев'ятсот шістьдесят другий орудний дві тисячі п'ятнадцятим ,дев'яностим,п'ятсот шістьдесят другим,тисяча дев'ятсот шістьдесят другим місцевий на дві тисячі п'ятнадцятому ,на дев'ягостому,на п'ятсот шістьдесят другому,на тисяча дев'ятсот шістьдесят другому
Зрада. Перехід на бік ворога; порушення вірності в коханні, дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів тощо: зрада батьківщини, чорна зрада, обвинувачення в зраді.
Зрадництво. Поведінка, вчинки зрадника. В тиші клацали затвори. Здавалося, ще мить – і вчиниться така ганьба зрадництва й мерзоти, що її не змити вже нічим повік (О.Довженко).
Зрадливість, -вості, ор. -вістю. Властивість зрадливого. Думка про зрадливість похвали від ворога стає найблискучішою з його думок (В.Собко).