М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти зі слів речення(текст) пішли, ліс, діти, в. деревами, під, розклали, вогнище, вони. гілки, полумя, дерев, охопило, незабаром.і, розбіглись, діти, розгубились. , по, петрусь, побіг. пожежники, прибули.швидко, вогонь, вони, погасили. врятовано, було, ліс.

👇
Ответ:
alex54789089
alex54789089
10.01.2021
1 варіант
Діти пішли в ліс.Вони розклали вогнище під деревами.Незабаром полум'я охопило гілки дерев.Діти розгубились і розбіглись.
Петрусь побіг по до Прибули пожежники.Вони швидко погасили вогонь.
Ліс було врятовано.
2 варіант
Діти пішли в ліс,щоб відпочити.Вони розклали вогнище під деревами.Незабаром полум'я охопило гілки дерев.Діти розгубились і розбіглись.
Петрусь побіг по до до ближнього будиночка,і визвав пожежників.Пожежники прибули дуже швидко.Вони так само швидко погасили вогонь.
Ліс було врятовано.
4,4(76 оценок)
Ответ:
nikaa5522
nikaa5522
10.01.2021
Одного дня пішли діти компанією в ліс за грибами і смачними ягодами. Несподівано для дітей загорілася ялинка. Діти розгубилися і не знали,що робити. Петрусь вирішив побігти в село,яке було поряд з лісом. Він постукав у двері одного з будинків і попросив викликати пожежників у ліс. Пожежники приїхали швидко,і так само швидко загасили пожежу. Ліс було врятовано! Потрібно не забувати та берегти і оберігати природу.
4,4(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
агтл
агтл
10.01.2021
Це слово вживається в більш вузькому значенні. Найбільш цікавою була розповідь Наталі.Гепард - найшвидша тварина у світі.Тепле повітря легше від холодного.  Сталь міцніша за мідь.

Помилки тут у творенні ступенів порівняння прикметників.
При творенні складеної форми вищого ступеня за до слів більш, найбільш додається початкова форма прикметника: не більш вужчий, а більш вузький; не найбільш цікавіша, а найбільш цікава...
Слово самий при творенні ступенів порівняння в українській мові не вживається. Не самий швидший, а найшвидший...

Вам треба повторити ступені порівняння прикметників.
4,6(68 оценок)
Ответ:
jlenabalkinaoyqk93
jlenabalkinaoyqk93
10.01.2021
Я постараюсь :)

   Одного холодного вечора, повернувшись з прогулянки, Світланці почало боліти горло, тоді батьки зрозуміли, що дівчинка захворіла. Вони  почали піклуватися і доглядати за нею, але зрозуміло, що це було не весь час.
   Ось вже пару днів Світланка лежить з сумними оченятами, кашляючи, та не може дочекатися, коли до неї хоч хтось прийде. Незабаром її вуха почули, що хтось йде до неї в кімнату, тому, вона вирішила закрити очі, показуючи, що вона спить. Але коли вона це зробила, то незабаром почула знайомі голоси. Так, це були її любі однокласники. Вона вийшла зі стану сна та посміхнулась, дивлячись на них, вже веселими очима. 
   Дівчинка взнала, що однокласники, як тільки почули про хвору товаришку, зразу домовились навідати її на днях. Також, вони принесли їй гостинці, які були не тільки корисні, але й смачні. За цей час, що вони проводили у Світланки, друзі розповіли їй про нові завдання та предмети в школі, а ще, деякі з них і пояснили.
Під вечір, однокласники сказали, що дівчинці потрібно відпочити, а також, набиратися сил. Вони пообіцяли, що навідають її ще, якщо вона буде довго хворіти
   Через пару днів Світланка повернулась до школи весела та здорова, а обійнявши своїх однокласників вона зрозуміла, що у дружбі - сила.
4,6(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ