М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як ти розумієш вислів чим більше мов знає людина тим вона багатша 5-7речень

👇
Ответ:
vladislava240203444
vladislava240203444
30.04.2022
           ЧИМ БІЛЬШЕ ЛЮДИНА ЗНАЄ МОВ ТИМ ВОНА БАГАТША                             Людина яка знає багато мов може спілкуватися з людьми різних рас. Мова кожного народу дуже особлива людина яка знає декілька мов багата внутрішньо. Тобто людина яка спілкується різними мовами багата тим що користується різними розуміти інших. Ця людина вивчає іншу расу й цим стає розумнішою й багатшою внутрішньо. 
4,5(52 оценок)
Ответ:
arinka90
arinka90
30.04.2022
     Є вислів, що людина стільки разів людина скільки мов вона знає. Ще ніколи не траплялося такого щоб знання декількох мов заважало людині. Можна знати дві, три і більше мов, вільно спілкуватися ними і це завжди допомагає у стосунках з іншими людьми. Подорожуючи іншою країною людям необхідно вивчити хоча б декілька слів тією мовою, якою там розмовляють. Інколи через незнання мови може виникнути неясність у спілкуванні.
     У школі я вивчаю декілька мов. Це досить складно, та я розумію, що знати багато мов дуже корисно. Потрібно не лінуватися вчити мови для того щоб відкривати нові сторони життя, знаходити друзів і легко спілкуватися. 
4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
missisleos
missisleos
30.04.2022

1. Проїжджаючи повз станцію,  батько звернув увагу на постать, чимось наче йому знайому. 2. Читаючи роман, я хотів, щоб закохані все ж зосталися разом. 3. Прочитавши його сумну сповідь, я не  вірив, що не могло статися інакше. 4. Коли він повернувся зі школи, його радісно зустрів собака. 5. Неподалік стояв батько, дивлячись на темну хмару, що насувалася на село. 6. Коли я вийшов з лекцій, надворі стало вже поночі. 7. Навчавшись в університеті, він залишався для мене кращим другом. 8. Коли я повернувся додому, у мене знову з'явився добрий настрій. 9. Якщо ти будеш повторювати за вчителем, тобі запам'ятається добра вимова. 10. Читаючи твір, я відчуваю гордість за свій народ.

4,8(90 оценок)
Ответ:
1705081705
1705081705
30.04.2022
Дід Андрій вважав своїм обов’язком привчити Павлуся до лицарського ремесла. Вчив його їздити на коні, кидати списом та арканом, стріляти з рушниці та з лука й орудувати шаблею. Часом оповідав йому про Запорожжя, про козаків, їхні звичаї та про всі походи й пригоди із свого життя».
• «Павлусь мріяв про те, коли й він підросте, стане славним козаком».
• «Здається, не було нічого такого, чого б Павлусь для Гані не зробив».
• «Павлусь підніс вгору свого супротивника та, як лише цей відстав від землі, розмахнув ним і кинув на землю».
• «Павлусь дивився на те все наляканими очима. Йому здавалось, що це якийсь страшний сон, з якого не можна прокинутися».
• «Його огорнув страх. У його уяві татарва була такою, що її ніхто не переможе. Дідусь розказував йому, як козаки били татар, та ось він бачив, як татарви нічого не стримало, і дідусь, і багато інших дужих козаків полягли».
• Непорадний: «Козакові соромно плакати, ось що. Виростеш — козаком станеш, тоді й засоромишся».
• «У Павлуся забилося серце, коли почув сотників наказ. Він сьогодні побачить те, що від дідуся стільки наслухався. Побачить, як козацтво стрінеться з татарами, тими страшними чортами, що цієї ночі так лютували в вці».
4,6(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ