М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи хотів би я бути схожим на яву і павлушу з оповідання ''тореадори з васюківки? '

👇
Ответ:
raniskarimov2
raniskarimov2
16.08.2021
Я хотівби бути схожим на Яву та Павлушу вони дуже веселі хлопці, Вони нічого не бояться. Ці Ява і Павлуша можуть ризикнути своїм життям заради одного одного. Нехай вони трохи бешкетники.
4,8(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
мама1021
мама1021
16.08.2021
Добрый день! Я рад вам помочь и ответить на ваш вопрос.
1. Дієприкметник выражает: 1. А ознаку предмета Б действие предмета в ознаку предмета при действии Г действие предмета с ознакой.
Действительно, дієприкметник выражает ознаку предмета при действии другого предмета, а также действие предмета с ознакой. Он описывает состояние предмета или лицо, в момент действия другого предмета или лица.

2. Дієприкметник - это: А особая форма глагола Б самостоятельная часть речи В особая форма прилагательного Г член предложения.
Действительно, дієприкметник является самостоятельной частью речи, он имеет свою специальную форму, которая отличается от основной формы глагола или прилагательного. Он может использоваться в составе предложения, занимая разные члены предложения.

3. В каком ряду все слова - дієприкметники? А Створений, згаяний, помережений, викладений, зникаючий; Б прочитано, зачарований, морський, любий, загорнений; В вкритий, обліплений, протоптаний, розкішний, вологий; Г виголошений, відроджений, родючий, вітряний, засiяний.
В тесте находятся различные слова, однако слова из варианта А: Створений, згаяний, помережений, викладений, зникаючий являются дієприкметниками. Они описывают состояние предмета или лица в момент действия.

4. Все дієприкметники активного состояния указаны в строке А: болючий, причесаний, прибраний В: миючий, присохлий, сияющий Б: колючий, написанный, срезанный Г: палящий, политый, отраженный.
Действительно, дієприкметники активного состояния, которые указаны в строке А: болючий, причесаний, прибранный являются признаком предмета или лица, выполняющего действие. Они передают состояние предмета или лица в момент действия.

5. Не нужно выделять запятой (запятыми) дієприкметниковую конструкцию в предложении строки А: Кам'янистий тридцятиметровий циліндр Ужгородського замку укритий подекуди дрібною папороттю веде до далекого люстерка (В. Зубач).
В предложении строки А: Кам'янистий тридцятиметровий циліндр Ужгородського замку укритий подекуди дрібною папороттю веде до далекого люстерка (В. Зубач), запятая не нужна.
Действительно, в этом предложении дієприкметниковая конструкция четко определяет описание предмета и его состояние, поэтому нет необходимости выделять её запятыми.

6. Нужно писать с "не" вместе все дієприкметники в строке В: но/ иконане завдання, не завершена книжка, не/пдiлена верба,не/зірвані груші, С это захищенный порт, не/прив'язанный звечора човен, ще не забытое обида, не/намальована картина.
Действительно, вишукані варіанти написання дієприкметников з використанням "не" з усіма іншими частинами такого роду слів згадуються у варіанті В, наприклад: не виконане завдання, не завершена книжка, не подiлена верба, не зiрванi грушi и т. д.

7. Дієприкметники содержатся в словосочетаниях с существительными в строке А: бесчисленные доходы, бесконечный разговор Б: несказанная мысль, независимые достижения В: незаменимые сокровища, неуничтожимые слова Г: невысказанная красота, неразличимый двор.
Действительно, дієприкметники содержатся в словосочетаниях с существительными и описывают качества или состояния этих предметов. Вариант А соответствует данному описанию.

8. Глагольные формы на -но, -то образуются от: А инфинитива Б активного дієприкметника в пассивного дієприкметника Г личного глагола.
Действительно, глагольные формы на -но, -то образуются от активного дієприкметника в пассивного дієприкметника, обозначая состояние предмета после действия.

9. В соответствие установите вид дієприкметника с примером.
1. Активный дієприкметник настоящего времени А: засохший
2. Активный дієприкметник прошедшего времени Б: присвоєний
3. Пассивный дієприкметник В: оцениваться
4. Глагольная форма на -но, -мо Г: стареющий
5. Причастие Д: стертый
Действительно, активные дієприкметники настоящего и прошедшего времени обозначают действие, которое выполняется в настоящем или прошедшем времени. Пассивный дієприкметник выражает состояние предмета после действия, а глагольная форма на -но, -мо описывает общее свойство предмета, например, его возраст или состояние.

10. К дієприкметнику "вишитий" подберите зависимые слова, образовав дієприкметниковую конструкцию. Составьте два предложения так, чтобы в одном предложении требовалось выделять запятыми дієприкметниковую конструкцию, а в другом - нет.
Подходящие зависимые слова: вишитий стілець, вишита сорочка, вишита скатертина.
1. Вишитий стілець дуже зручний і м'який, але не вишита скатертина надає простоти і лаконічності інтер'єру. (Требуется выделить запятыми)
2. Моя бабуся подарувала мені вишиту сорочку, яка стала моїм улюбленим одягом. (Не требуется выделять запятыми)
Действительно, в первом предложении есть дієприкметниковая конструкция "вишита скатертина", которую нужно выделить запятыми, так как она является описанием предмета. Во втором предложении дієприкметниковая конструкция "вишиту сорочку" не нуждается в выделении запятыми, так как она не описывает предмет и является его частью.

11. Образуйте дієприкметники от данных слов: працювати - працюючий, змерзнути - змерзнутий, заквітчити - заквітчаний, розлютити -
4,5(70 оценок)
Ответ:
ilia39loh
ilia39loh
16.08.2021
1. На голову кожного з трьох мудреців надягли капелюх. Відомо, що всього 5 капелюхів: 3 чорних і 2 білих. Мудрець може бачити капелюхи на двох інших мудреців, але не знає який на ньому. Кожному мудреця потрібно здогадатися, яка на ньому капелюх і сказати відповідь через 2 хвилини. Їм дозволено говорити вголос здогади про свою капелюсі, але нічого про інших.      Відомо, що до цього вони спілкувалися і домовилися про хід своїх думок і дій.      Як же вони зробили?          2.Є підвал, в якому знаходяться 3 лампочки. Вимикачі від цих лампочок перебувають поза підвалу так, що навіть при відкритих дверях у підвал, не видно - горять Чи лампочки. Як, увійшовши всього 1 раз в підвал, визначити, який з 3-х вимикачів який лампочці відповідає? 3.У деякій державі був такий звичай: Кожен засуджений на смерть, перед смертю тягнув жереб. Він діставав з ящика одну з двох папірців. На одному було написано "Смерть", на іншому - "Життя". Якщо він діставав папірець "Смерть" - його стратили, "життя" - відпускали.      У однієї людини, що жила в цій країні, були вороги, які оббрехали його, і домоглися, щоб того стратили. За день до жереба вони пробралися в суд і замінили в ящику папірець з написом "Життя" на папірець з написом "Смерть". Таким чином, в ящику тепер було 2 папірця, і на обох була написана "Смерть". Людини повинні були стратити в будь-якому випадку.      Але друзі тієї людини довідалися про хитрощі ворогів й попередили його. Вони порадили засудженому розповісти про все суду, щоб суд замінив папірці і був проведений правильний жереб. Але засуджений сказав, що все в порядку. Вранці в суді він підійшов до ящика й витяг звідти один папірець ... Зробив щось ... і був звільнений!      Що він зробив?
4.Всупереч загальноприйнятій думці про те, що щасливий гравець може виграти рівно стільки, скільки програють інші гравці, Сем Ллойд, найбільший винахідник головоломок усіх часів і народів, вважає, що є ігри з більш вигідними умовами для гравців. Послухайте його розповідь:      - Чотири веселуна сіли грати,      І грали всю ніч до світанку;      Вони грали за гроші, а не просто для забави,      У кожного був свій рахунок,      Ну, а коли стали підраховувати виграш,      Виявилося, що він у всіх однаковий!      Ви можете пояснити цей парадокс?      Якщо ніхто не програв, як же вони все виграли?
4,4(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ