М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему: людину в себе треба будувати

👇
Ответ:
Reeezz
Reeezz
24.02.2023
Складова частипа характеру порядної людини — прямота, чесність, правдивість, принциповість, відповідальність за слово і діло. У поєднанні цих рис із вихованістю, тактовністю, чуйним ставленням до людей виявляється наша духовна сила, наше піклування про загальне добро.Людину в собі треба будувати. Кожен з нас — своєрідний будівничий, скульптор, який творить самого себе.Праця душі починається з об’єктивної, чесної оцінки самого себе, того, чим ти живеш, що тебе хвилює, тривожить. Це роздуми про те, що ти робиш, про твої успіхи в навчанні.
Чого ще треба досягти. Це і здатність співпереживати, перейматися болями інших людей, насамперед матері, батька, повага до інших, до колективу, відповідальність за свої вчинки перед суспільством
4,8(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1) В особовому закінченні дієслова "колють" помилки немає, так як особове закінчення -ють правильне для дієслова на 2-му способі наказового способу однини та множини (доцільно застосовується до другої особи однини та множини закінчення -ют у вексельних реченнях).

2) В усіх дієсловах рядка "колоти, висіти, водити" відбувається чергування приголосних при дієвідмінюванні. Це чергування спостерігається при зміні дієслів у неправильних формах (тобто там, де закінчення не збігаються з основою слова). Наприклад: "колоти" - "колю, колеш, коле, колемо, колете, колють".

3) В інших рядках "мріють, клеять", "полють, біжать" та "боряться, хочуть" немає помилок у використанні особових закінчень.
4,4(57 оценок)
Ответ:
LoliPops33
LoliPops33
24.02.2023
1. А) верб[з]я, кур[з]йозний, тьм[з]яний - Апостроф треба писати на місці пропуску в слові "верб[з]я" для позначення втрати звуку [з].
Б) моркв[з]яний, розз[з]явити, цв[з]яшок - Апостроф треба писати на місці пропуску в слові "моркв[з]яний" для позначення втрати звуку [з].
В) дзв[з]якнути, ін[з]єкція, різдв[з]яний - Апостроф треба писати на місці пропуску в слові "дзв[з]якнути" для позначення втрати звуку [з].
Г) дво[з]ярусний, різьб[з]яр, Лук[з]янович - Апостроф треба писати на місці пропуску в слові "дво[з]ярусний" для позначення втрати звуку [з].
Д) духм[з]яний, присв[з]ята, прим[з]ятий - Апостроф треба писати на місці пропуску в слові "духм[з]яний" для позначення втрати звуку [з].

2. А) рел[з]єф, міжгір[з]я - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
Б) з[з]їсти, пів[з]яблука - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
В) присв[з]ятити, сім[з]ї - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
Г) сер[з]йозний, об[з]єкт - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
Д) люб[з]язна, конс[з]єржка - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].

3. А) п[з]ять відсотків, б[з]юджетний кодекс - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
Б) розпочинати кар[з]єру, св[з]яткові заходи - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
В) кишеньковий комп[з]ютер, розв[з]язати рівняння - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].
Г) зар[з]яджати батарею, громадянське об[з]єднання - Апостроф треба писати на місці обох пропусків для позначення втрати звуку [з].

4. А) пів[з]яблука, марнослів[з]я, скип[з]ятити, без[з]ініціативний - Апостроф треба писати на місці всіх пропусків для позначення втрати звуку [з].
Б) львів[з]янин, підрум[з]янений, з[з]являтися, ф[з]юзеляж - Апостроф треба писати на місці всіх пропусків для позначення втрати звуку [з].
В) подвір[з]я, пан[з]європейський, р[з]яжанка, трав[з]янистий - Апостроф треба писати на місці всіх пропусків для позначення втрати звуку [з].
Г) торф[з]яний, між[з]ярусний, кон[з]юнктура, дев[з]яносто - Апостроф треба писати на місці всіх пропусків для позначення втрати звуку [з].

5. А) черв[з]ячок, в[з]ю
4,4(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ