М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Reginalolo
Reginalolo
04.04.2022 14:37 •  Українська мова

Укажіть рядок у якому допущено помилку у формі непрямого відмінка кількісного числівника а)п'яти сорока одного, мі. б)п'ятдесятьма, семистах шістдесяти чотирьом,тисячі. в)дев'ятьстами, десятьох, трьомастами. г)вісьмома, трьохсот п'ятнадцяти, вісімдесят шести. установіть відповідність між кількісними числівниками в реченях і іх за значенням( одно лишнее) 1) власне кількісні на означення цілих чисел а.понад чотири пятих . б.двоє хитрих мудрого не переважать. 2)збірні в.сьома вода на киселі 3)дробові г. дві тополі високіі, одна одну хилить

👇
Ответ:
анна2265
анна2265
04.04.2022
Прше завдання: помилки в рядках Б (семистах шістдесяти чотирьоХ) і Г (вісімдесятИ шести).
Друге завдання: 1-Г, 2-Б, 3-А. 
4,7(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Rafaila111
Rafaila111
04.04.2022

ответ:

я з нетерпінням чекав літні канікули, та от нарешті вони настали. в середині літа ми з батьками планували відвідати море в місті одесі.

на початку літа я гуляв у дворі. ми з друзями весело проводили час, граючи в рухливі ігри: волейбол, баскетбол і футбол. вечорами я із задоволенням дивився цікаві фільми та читав книги.

у липні ми зібралися до моря. коли приїхали до одеси, оселилися в заброньованому готелі. розклавши речі, відразу ж вирішили відвідати міський пляж, який знаходився зовсім недалеко. але нам завадив дощ. раптово почалася сильна злива. перечекавши її в готелі, ми знову пішли до моря. на наш подив, пляж був майже безлюдним. після дощу люди не стали повертатися.

вода була тепла й ласкава, майже без хвиль. так було приємно після довгої дороги зануритися в море! цей пляж привабливий тим, що він піщаний, і біля берега неглибоко. потрібно дуже далеко йти, щоб досягти глибини. ми довго плавали та засмагали на сонечку. після дощу воно не було гарячим, тому ми не боялися обгоріти.

ми намагалися відвідувати пляж майже кожен день. мої літні канікули на морі були незабутніми!

4,5(31 оценок)
Ответ:
Texero
Texero
04.04.2022
Щодня  людина перебуває у оточенні інших людей!У кожної людини свій характер і підстроюватися один під одного досить не легко!Якщо людина хоче робити себе кращею,то спершу вона працює над своїм характером!Я ходня бачу це на своєму прикладі!!У школі однолітки конфліктують один з одним і в мене таке теж буває,але коли я помічаю це за собою я намагаюсь виховати себе і сказати або зробити щось інакше.Що взагалі значить виховувати свій характер? Це не ставати для когось кращим,а для того щоб подобатися собі самому!Я маю сказати що це не легко,але треба бути у себе в кулаці,або просити когось взяти тебе у кулак!Я сам продовжую собі шлях у краще життя,тому я буду виховувати свій характер!
4,4(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ