М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Від наведених сполучень іменників утворіть і запишіть складні прикметники: 163 тисячі,279мільйонів,36 поверхів,465 днів.

👇
Ответ:
likapak1
likapak1
28.03.2020
Стошістдесятитисячний , двістісімдесятидев"ятимільйонний ,тридцятишестиповерховий,чотиристашістдесятип"ятиденний
4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
poster1312
poster1312
28.03.2020
Промайнуло тепле літечко. Стоїть тиха, суха погода. Казкова осінь вдягла дерева в розкішне вбрання. Ласкаве сонце освітлює верхівки струнких берізок. Поміж жовто-зелених дерев, вузькою стрічкою в'ється річка. Вода в ній прозора, холодна, чиста. Високим синім небом пливуть пухнасті хмарки. На лісовому березі річки ростуть берізки, одягнені в золотий одяг. Тільки сосни та ялини залишилися зеленими.
Своїми різнобарвними кольорами осінь чарує зір людей. Золота красуня - чудова пора року! Картина викликає у мене піднесений настрій.
4,5(68 оценок)
Ответ:
Slavkamyroslavka
Slavkamyroslavka
28.03.2020
ПравилаПриклади1. Разом пишуться:а) складні прикметники, утворені від складних іменників, що пишуться разом;б) складні прикметники, утворені від сполу­чення іменника та узгоджуваного з ним при­кметника;в) складні прикметники з другою дієслівною частиною;г) складні прикметники, в яких перша частина -прислівник, та ті, в яких друга частина - діє­прикметник;д) прикметники, в яких основне смислове на­вантаження передається останнім прикметни­ком. лісостеповий, трубопрокатний, , народнопоетичний, правобереж- нийволелюбний, вантажопідйомний, домобудівнийвсесвітньовідомий, важкодоступний, вищезгаданий, свіжозрубанийзернобобовий, вузькодіалектне, лінгвостилістичні  2. Через дефіс пишуться:а) складні прикметники, утворені від складних іменників, що пишуться через дефіс;б) складні прикметники, утворені з прикметни­кових основ, між якими можна вставити спо­лучник і;в) складні прикметники, перша частина яких закінчується на -ико, -іко;г) складні прикметники з першою частиною військово-, воєнно-;д) складні прикметники, в яких перша частина не має прикметникового суфікса, але за зміс­том є однорідна з другою частиною й приєд­нується до неї за до сполучного звука о або е;е) складні прикметники, що позначають відті­нки кольору або смаку, проміжних сторін світу.генерал-губернаторський, дизель-моторний, унтер-офіцерськийлітературно-меморіальний, мистецько-художній, на­вчально-виховний, музично-розважальнийісторико-архітектурний, фізико-математичний, ме-ханіко-технічнийвійськово-морський, воєнно-політичний,але: військовозобов'язаний, військовополоненийм'ясо-вовняний, м'ясо-молочний, крохмале-патоковийсвітло-синій, жовто-зелений, гірко-кислий, північно-західний, але.жовтогарячий
4,8(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ