Безготівковий рахунок, великою мірою правильно, терплячий хворий, віддати десять гривень, не працюють гальма, втратив здоров'я, волога кімната, чергувати відповідно до графіка(якщо іменник означає науковий або технічний термін, то у родовому відмінку однини він має закінчення –а(-я)),зареєструвати за алфавітом, більша частина препаратів, сильний головний біль, брати участь у перемовинах, спрощений варіант, безпричинний смуток, у стоматологічний клініці панує безлад, заважає гамір, моя адреса не змінилася, свербить долоня, лікар-стоматолог.
моя мама ніколи недозволить мені купити цю іграшку!я ніяк неможу зробити домашне завдання.василь мені не до смаку.я не зовсім зрозуміла цей матеріал.мені сидіти за ціею партою не високо ,а низько.моя сестра щоденно займаеться спортом.на роботи мій тато працює сумлінно.на уроках української мови я веду себе схвильовано.мені важко дається математіка.вчителя дохідливо пояснюють матеріал.
1.Мій друг занадто вразлива людина.
2.Так гарно на вулиці весною,все цвіте та пахне.
3.Моя бабуся ставиться до мами по-материнському.
4.Надзвичайно красиві були квіти в моєму саду.5. Щороку я відпочиваю на морі.
6.Здалеку до мене приїхали друзі.
7.Наперекір своїй мамі, я пішла гуляти.
8.Весело мені було гуляти в нашому дворі.9.Найдорожче , що в мене є — це ти .10.Нікуди не можу подітися від любові до тебе. ну как))