М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Укажіть речення, в якому є відокремлена прикладка. а) освіжений скарбного, сонцем наласканий, неквапно рушив лобода лісовою стежиною. б) у памяті постав літній ранок, осяяний несміливими променями сонця. в) ось японська софора, диковинне південне дерево, що квітує у липні білим та запахущим квітом.

👇
Ответ:
deadraccoon20
deadraccoon20
06.11.2020
В)Ось японська софора, диковинне південне дерево, що квітує у липні білим та запахущим квітом. 
4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Artem152006
Artem152006
06.11.2020

Объяснение:

Наприкінці зими люди чекають на весну з нетерпінням. Всі вже скучили за теплом. І ось березневого дня визирнеш у вікно - і побачиш яскраво-блакитне небо. Вийдеш на вулицю, вдихнеш свіже повітря - і відчуєш, що насправді пахне весною. Аромат весни - неповторний. Весна пахне вологою землею, перепрілим листям і ще чимось невловимим. Мабуть, це й є передчуття весни - зеленої трави, весняних квітів та першого молоденького листячка на деревах та кущах. Перший по-справжньому весняний день запам'ятовується надовго.

4,5(86 оценок)
Ответ:
matfeys
matfeys
06.11.2020

Соснове - прикметник, означення; гілля - іменник, підмет; пошпигувало - дієслово, присудок; голками - іменник, додаток; в - прийменник, щоки - іменник, обставина; й - сполучник, крізь - прийменник, одяг - іменник, додаток; чіпляло - дієслово, присудок; вологу - прикметник, означення; лоскотну - прикметник, означення; павутину - іменник, додаток; на - прийменник, лоб - іменник, обставина; на - прийменник, вуха - іменник, обставина; на - прийменник, щоки - іменник, обставина; а - сполучник, плечі - іменник, додаток; холодила - дієслово, присудок; роса - іменник, підмет. (Складносурядне речення з протиставним сполучником а, розповідне, неокличне; І речення двоскладове, поширене, повне, неускладнене; ІІ речення двоскладне, поширене, повне, неускладнене) Так як речення складносурядне, то обидві частини рівноправні, а отже, не має головної і підрядної частини.

Объяснение:

-

4,6(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ