М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виправте помилки, пов’язані з використанням дієприслівникових зворотів та однорідних членів речення; запишіть правильні варіанти: 1. обмірковуючи свої вчинки, у нього з’явилася надія на помилування. 2. закінчивши навчання в університеті, йому запропонували вступити до аспірантури. 3. накресливши діаграму, мені стало спокійніше. 4. працюючи після занять, їм не вдалося скласти іспит вчасно. 5. проблема була вирішена, домовившись про повторну зустріч. 6. в українській мові за період її існування зазнали істотних змін форми двох часів: минулий і майбутній. 7. більш за все я люблю і захоплююсь історією. 8. залишається пригадати імена переможців та їхніх тренерів і що вони роблять тридцять років після успіху. 9. вона цікавиться не тільки книгами, а й замається спортом. 10. з кінофільму глядачам запам’яталося, як хлопець працював на полі, пісня, яка лунала з екрану.

👇
Ответ:
Sofa8412
Sofa8412
20.02.2021
1. Обміркувавши свої вчинки, він запалився надією на помилування.

 2. Закінчивши навчання в
університеті, він отримав пропозицію вступити до аспірантури.

 3. Накресливши діаграму, я став спокійнішим.

4. Працюючи після занять, вони не змогли скласти вчасно іспит.

 5. Домовившись про повторну зустріч,ми тим самим вирішили проблему.
 6. За час існування української мови  істотних змін набули форми минулого і майбутнього часів.

7. Більш за все я люблю історію і захоплююся нею.

 8. Залишається згадати імена переможців та їхніх тренерів і як склалася їхня доля впродовж тридцяти років після успіху.

 9. Вона цікавиться не тільки книгами, а й заняттям спортом.

 10. З кінофільму глядачам запам’ятався хлопець, який працював на полі та пісня, що лунала з екрану.
4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Bogdan8ra4yk
Bogdan8ra4yk
20.02.2021
Кожна людина різна , це відомо усім ! Хтось вірить в одного Бога , а хтось в іншого , проте це не важливо ! Кожен з нас прагне віри . Без цієї віри важко жити на світі .  Згадаємо біблійний вислів » Не хлібом єдиним житиме людина «. Духовний світ кожниї людини індивідуальний . Якщо ми віримо , це означає , що ми не сумніваємося . Є віра в Бога . Це віра у вищі сили , у невідворотну перемогу добра над злом , у силу правди та любові . Для побожної людини віра в Бога становить основу морльності . Вона є  вибором між добром і злом : оскільки все живе за Божими законами -заповідями , то дотримання заповідей -добро , а порушення — зло ! Ми правгнемо віри та стаємо добрішими , адже той , хто вірить ніколи не порушить Божого закону , а отже буже чистим !
4,5(75 оценок)
Ответ:
Bloger1579
Bloger1579
20.02.2021
Кожна людина народжується в межах певної точки географії і є носієм тієї чи іншої національності. Вкрай важливо шанувати традиції і власні «коріння», оскільки саме загальна база об'єднує тисячі людей і змушує їх думати про загальне благополуччя.
У кожної людини є батьки. Однак для того щоб відчувати себе повноцінною особистістю цього мало. Індивідуум не може існувати поза межами групи. Кожна людина повинна розуміти, що у нього є рідна мова і земля, а також історія і культура. Якщо відчуття єдності пропаде, то люди просто не зможуть мирно співіснувати. Саме історія робить життя окремого громадянина усвідомленої. Якщо людина не буде знати свого минулого, то він не зможе вибудувати «світле» майбутнє. Вивчати минуле варто тільки з огляду на те, що якщо люди не будуть знати помилок предків, то вони не зможуть виключити їх появи в майбутньому. Якщо абстрагуватися від історії, у людини просто не вийде правильно осмислити те, що він має і оцінити це по-справжньому. Дуже важливо, коли дійсно є з чим порівняти. Багато хто може сказати, що осягнути дух предків - це не першочергове завдання, що аж ніяк не так. Потрібно вивчати історію, що сформувалися підвалини, традиції і вже на їх базі формувати щось нове. Саме тому вказаного предмету приділяється так багато уваги, коли мова йде про шкільну програму. Багато хто недооцінює досвід минулих років, тому саме від нього потрібно відштовхуватися. В історії можна черпати силу і натхнення. Для людини властиво шукати причинно-наслідкові зв'язки або ж знаходити відповіді на питання. У цьому до історія народу.
4,6(52 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ